7 תנוחות סקסיות לתבל את חיי המין שלך

שירותי מין
אורך: 396 מילים

7 תנוחות סקסיות לתבל את חיי המין שלך

שירותי מין - 7 תנוחות סקסיות לתבל את חיי המין שלך

האם אתה מרגיש כאילו חיי המין שלך נמצאים במשבר? אם אתה והשותף שלך נאבקים לשמור על דברים מעניינים, אחת הדרכים הטובות ביותר לתבל דברים היא להוסיף קצת מגוון. התנסות בתנוחות מין שונות היא דרך מצוינת לעשות זאת. הנה 7 תנוחות סקסיות סקסיות שאתה יכול לנסות לפרק את הדברים.

תפקיד מיסיונרי
התנוחה המיסיונרית היא אחת מתנוחות המין הפופולריות והנפוצות ביותר. זה מושלם לזוגות שרק רוצים לרדת לעניינים במהירות. בתנוחה זו, הגבר שוכב על גבי האישה ונכנס אליה מזווית מעט כלפי מטה. תנוחה מיסיונרית נהדרת לגירוי הדגדגן כמו גם מאפשרת חדירה עמוקה.

קאוגירל הפוכה
תנוחת הבוקרים ההפוכה היא הגרסה הקלאסית של אישה למעלה. בתנוחת מין זו, האישה חוגרת את הגבר בתנוחת "בוקרת", עם הפנים הרחק ממנו. זוהי דרך מצוינת עבור האישה לקחת שליטה ולכוון את הפעולה. היא יכולה לשלוט בזווית ובעומק הדחפים שלה, כמו גם בקצב.

דוגי סטייל
דוגי סטייל הוא תנוחת סקס נהדרת לזוגות שאוהבים את זה מחוספס. תנוחה זו קוראת לגבר להיכנס לאישה מאחור, על ברכיו או בעמידה. האישה זוכה לקבוע את הקצב ואת עומק החדירה. היא יכולה גם לקשת את גבה כדי לגרות את הדגדגן שלה במהלך המפגש.

כפיות
כפיות היא תנוחת סקס הרבה יותר עדינה ואינטימית מאשר דוגי סטייל. זה מושלם לזוגות שאוהבים לקחת את הדברים לאט. בתנוחה זו שכבו בני הזוג זה לצד זה, כשפניהם לאותו כיוון. לאחר מכן הגבר נכנס אליה מאחור בתנוחת "כפיות". זוהי עמדה מצוינת לנסות אם אתה והשותף שלך נמצאים במצב רוח עבור כמה חיבוק אינטנסיבי ועשיית אהבה איטית.

מיסיונר הפוך
מיסיונר הפוך הוא בדיוק מה שזה נשמע – ההפך מהעמדה המיסיונרית הקלאסית. תנוחה זו מספקת גירוי ישיר של הדגדגן ותצפית נהדרת על הגבר. כדי להגיע למצב זה, האישה שוכבת על גבה עם רגליה על כתפיו של הגבר. לאחר מכן הוא נכנס אליה מזווית מעט כלפי מטה תוך שהוא שומר את משקלו על ידיו וברכיו.

תנוחת עמידה
תנוחת העמידה היא דרך מהנה לערבב דברים ללא אביזרים מפוארים או רהיטים. תנוחה זו דורשת משניכם להיות בתנוחות עמידה זה מול זה. לאחר מכן הגבר מצמיד את האישה לקיר ונכנס בה תוך שהוא תומך בה בידיו.

האורגזמה העצלה
תנוחת האורגזמה העצלה נהדרת לזוגות שרוצים לחוות חוויה רגועה ואינטימית יותר. תנוחה זו כוללת את האישה שוכבת על גבה בעוד הגבר שוכב עליה. לאחר מכן הוא יכול לחדור אליה מזווית צדדית בזמן ששני בני הזוג נהנים מאהבה איטית ורומנטית.

תנוחות סקס יכולות להיות דרך מצוינת לנער דברים בחדר השינה ולשמור על חיי המין שלך מעניינים. נסה את 7 תנוחות המין הסקסיות האלה וחווה את הריגוש של משהו חדש. זכור ליהנות וליהנות מהנסיעה!

בלוג סקס

שירותי מין

תל אביב: המרכז התרבותי התוסס של ישראל שירותי מין - תל אביב: המרכז התרבותי התוסס של ישראל

כשאנשים חושבים על ישראל, לעתים קרובות עולים במוחם דימויים של אתרים דתיים עתיקים, נופים צחיחים וסכסוכים גיאופוליטיים. עם זאת, יש צד נוסף למדינה הזו שלעתים קרובות מתעלמים ממנו – העיר המודרנית, התוססת והמגוונת של תל אביב. תל אביב, הממוקמת על חוף הים התיכון, היא כור…

שירותי מין

לחקור את פנינה נסתרת של ישראל: חולון סיטי שירותי מין - לחקור את פנינה נסתרת של ישראל: חולון סיטי

כשמדובר בנסיעה לישראל, רוב התיירים שמים את עיניהם על העיר ההומה של תל אביב, על האתרים ההיסטוריים של ירושלים, או על חופי הים של חיפה. עם זאת, בין היעדים הידועים הללו שוכנת פנינה נסתרת שלעתים קרובות מתעלמים ממנה – העיר חולון. ממוקמת רק 10 ק"מ…

שירותי מין

בגידה במערכות יחסים: סיבות, השפעות ואסטרטגיות התמודדות שירותי מין - בגידה במערכות יחסים: סיבות, השפעות ואסטרטגיות התמודדות

בגידה במערכות יחסים היא חוויה הרסנית שיכולה להשאיר צלקות רגשיות עמוקות ולהרוס את האמון והאינטימיות בין בני הזוג. זה יכול ללבוש צורות רבות, מבגידה ושקרים ועד הבטחות וסודות שהופרו. ללא קשר למצב הספציפי, בגידה יכולה להיות השפעה עמוקה על רווחתם של אנשים ועל הדינמיקה של…