7 מיתוסים אוננות שהופרכו ו -7 יתרונות האוננות


אורך: 466 מילים

7 מיתוסים אוננות שהופרכו ו -7 יתרונות האוננות

- 7 מיתוסים אוננות שהופרכו ו -7 יתרונות האוננות

אוננות הפכה לנושא טאבו לדיון ועם זאת לאחת הפעילויות הנפוצות ביותר בכל רחבי העולם. למרבה הצער, גדלנו בחברה שבה מיתוסים ושקרים של אוננות נפוצים יותר משיחות כנות סביב התנהגות טבעית זו.

במאמר זה, נדון בכמה מהמיתוסים והשקרים הנפוצים ביותר ולאחר מכן נצלול לתוך 7 היתרונות המדהימים של אוננות. פעולה זו תעזור לנו לקיים מערכת יחסים כנה ובריאה עם עצמנו ועם גופנו.

נתחיל עם 7 מיתוסי האוננות:

מיתוס #1: אוננות היא שגויה ורעה
עובדה: אוננות היא התנהגות טבעית ובריאה. זוהי דרך עבורנו להתחבר לגוף שלנו ולחקור את ההנאה שלנו. זו יכולה להיות פעילות חיובית מאוד כאשר היא נעשית בצורה אחראית.

מיתוס #2: אוננות מיועדת רק לרווקים ורווקות
עובדה: לא נכון! אוננות היא משהו שגם אנשים רווקים וגם בני זוג עושים. זוהי דרך לבטא ולחקור את המיניות שלנו עם או בלי בן זוג, וזה יכול אפילו לעזור לחזק מערכות יחסים.

מיתוס #3: אוננות מובילה לעיוורון
עובדה: זהו מיתוס שקרי לחלוטין! אוננות אינה מובילה לבעיות רפואיות כלשהן, כולל עיוורון.

מיתוס #4: אוננות היא רק לגברים
עובדה: לא נכון! נשים גם מאוננות ורבות מוצאות בו הנאה והנאה.

מיתוס #5: אוננות מיועדת רק לצעירים
עובדה: לא, לא נכון! אוננות יכולה להיות מהנה לאנשים בכל גיל.

מיתוס #6: אוננות תגרום לך להיות עקרה
עובדה: לא נכון. אוננות אינה מפריעה לפוריות או משפיעה על ספירת הזרע.

מיתוס #7: אוננות ממכרת
sexdatesearch.com
עובדה: אוננות יכולה להפוך לממכרת, בדיוק כמו כל דבר אחר, אם היא לא מנוהלת באופן מודע. אבל זה מאוד לא סביר. אוננות יכולה להיות דרך בריאה וטבעית לחקור את עצמך ואת ההנאות שלך.

עכשיו, בואו נדון 7 היתרונות של אוננות:

1. אוננות מאפשרת לך לחקור את הרצונות וההעדפות המיניות שלך. אתה יכול לגלות איזה סוג של מגע, תנועה וגירוי אתה אוהב ברגעי אוננות.

2. זה עוזר לך לנהל מתח וחרדה. אוננות יכולה להיות דרך מצוינת לשחרר מתח וגם לעזור לבנות ביטחון.

3. אוננות יכולה לעזור לשפר את המערכת החיסונית שלך. מחקרים מצאו כי אורגזמות יכולות לעזור להגביר את הייצור של נוגדן אימונוגלובולין A בגוף שלך עוזר להילחם הצטננות ושפעת.

4. זה יכול לעזור לספק הקלה עבור אלה הסובלים כאבי מחזור. אורגזמות משחררות אנדורפינים לתוך הגוף אשר יכול לעזור להפחית מתח והתכווצויות.

5. זה יכול לעזור לשפר את הבריאות הגופנית הכללית. אוננות יכולה לעזור לשפר את זרימת הדם, אשר יכול לעזור למנוע מחלות מסוימות.

6. אוננות יכולה לעזור עם נדודי שינה. אורגזמות יכולות להוביל לשחרור של אוקסיטוצין, הידוע בשם "הורמון השינה", והוא יכול לעזור לגרום לשינה.

7. אוננות היא צורה נהדרת של טיפול עצמי. לקחת קצת פסק זמן כדי לענג את עצמך יכול להשאיר אותך מרגיש רגוע, מאושר, מחובר יותר עם הגוף שלך.

בסך הכל, חשוב לזכור שאוננות כשלעצמה אינה פסולה או רעה. זוהי התנהגות בריאה וטבעית שיכולה למעשה לעזור לשפר את מצבנו הפיזי והנפשי. כל מה שאנחנו צריכים לעשות הוא לוודא שאנחנו דואגים לעצמנו על ידי הכרה והבנה של המיתוסים והשקרים, אבל גם לראות את הצד החיובי של אוננות.

בלוג סקס

שירותי מין

תל אביב: המרכז התרבותי התוסס של ישראל שירותי מין - תל אביב: המרכז התרבותי התוסס של ישראל

כשאנשים חושבים על ישראל, לעתים קרובות עולים במוחם דימויים של אתרים דתיים עתיקים, נופים צחיחים וסכסוכים גיאופוליטיים. עם זאת, יש צד נוסף למדינה הזו שלעתים קרובות מתעלמים ממנו – העיר המודרנית, התוססת והמגוונת של תל אביב. תל אביב, הממוקמת על חוף הים התיכון, היא כור…

שירותי מין

לחקור את פנינה נסתרת של ישראל: חולון סיטי שירותי מין - לחקור את פנינה נסתרת של ישראל: חולון סיטי

כשמדובר בנסיעה לישראל, רוב התיירים שמים את עיניהם על העיר ההומה של תל אביב, על האתרים ההיסטוריים של ירושלים, או על חופי הים של חיפה. עם זאת, בין היעדים הידועים הללו שוכנת פנינה נסתרת שלעתים קרובות מתעלמים ממנה – העיר חולון. ממוקמת רק 10 ק"מ…

שירותי מין

בגידה במערכות יחסים: סיבות, השפעות ואסטרטגיות התמודדות שירותי מין - בגידה במערכות יחסים: סיבות, השפעות ואסטרטגיות התמודדות

בגידה במערכות יחסים היא חוויה הרסנית שיכולה להשאיר צלקות רגשיות עמוקות ולהרוס את האמון והאינטימיות בין בני הזוג. זה יכול ללבוש צורות רבות, מבגידה ושקרים ועד הבטחות וסודות שהופרו. ללא קשר למצב הספציפי, בגידה יכולה להיות השפעה עמוקה על רווחתם של אנשים ועל הדינמיקה של…