פעילות גופנית לסקס טוב יותר

שירותי מין
אורך: 294 מילים

פעילות גופנית לסקס טוב יותר

שירותי מין - פעילות גופנית לסקס טוב יותר

אין ספק שסקס תורם גם לבריאות וגם ליחסי המין, שבעיקרם הם פעילות גופנית. אבל בכל הנוגע ליחסי מין, ישנן קבוצות שרירים הפועלות בהן יותר מאשר כל פעילות ספורטיבית אחרת, שרירים שלא מופעלים יותר מידי בחיי היום יום. ואם נעבוד על השרירים הללו נוכל לשפר את יחסי המין.

כמובן שההיגיון אומר שאם נעשה יותר סקס,כך נפעיל את אותם השרירים. כך שאפילו ביקור בדירות דיסקרטיות בהרצליה יכול להיחשב כאימון טוב. אבל בכל זאת ישנם כמה תרגילים שתוכלו להוסיף לשגרת האימונים שלכם.

באמצעות התרגילים הנכונים תוכלו לשפר את כושר העמידה שלכם בתנוחות מין מורכבות, בקצב ובסיבולת שלכם ליחסי מין ממושכים. אחד הדברים החשובים הוא עבודה על שרירי הליבה, אלו חשובים מאוד בעת החדירה ובאים לידי ביטוי כמעט בכל תנוחה מינית שתעשו.

שיווי משקל הוא גם חשוב. מי שמאס בתנוחות הסטנדרטיות ורוצה להיות קצת יותר יצירתי בתנוחות, יצטרך לעבוד גם על שיווי המשקל.

ובסוף נוסיף גם את הגמישות. ככל שנהיה יותר גמישים כך נוכל לחוות נוחות גדולה יותר ולשלב גם כן תנוחות יצירתיות המעשירות את חיי המין שלנו.

תרגילי קגל מומלצים מאוד בכל הוגע ליחסי מין. הם מחזקים את רצפת האגן. תוכלו למצוא באינטרנט הוראות כיצד לבצע תרגילי קגל ותוכלו לנסות אותם אפילו במשרד בישיבה על כיסא.

על מנת לחזק את שרירי הליבה תוכלו לעשות הרמות רגליים. צריך לעשות את התרגיל בשכיבה כאשר הידיים לצידי הגוף. ואז להרים את הרגליים כאשר הן ישרות כלפי מעלה ומגיעות למצב שהן ב90 מעלות לגוף. אם קשה לכם לעשות זאת, אל תוותרו – זוהי ההוכחה כי אתם צריכים לחזק את שרירי הליבה. לצורך ההתחלה תוכלו לעשות זאת עם ברכיים מכופפות, דבר שיהיה לכם יותר קל.

ישנם עוד תרגילים רבים שניתן לעשות. כדאי לכם לקחת את הנושא ברצינות ואף להירשם למכון כושר. שם תוכלו לבקש מהמדריכים קצת עזרה בחיזוק שרירי הליבה, שיפור הגמישות וחיזוק רצפת האגן. אל תשכחו גם פעילות קרדיו שלא תתנשפו יותר מידי במיטה. ואל תשכחו ליהנות.

בלוג סקס

שירותי מין

"לגלות את הקסם הלא ידוע של רמת גן – עיר תוססת בעלייה" שירותי מין - "לגלות את הקסם הלא ידוע של רמת גן – עיר תוססת בעלייה"

רמת גן, המכונה לעתים קרובות "עיר הגנים" או "הפנינה של גוש דן", הפכה ליעד שובה לב עבור מבקרים ומקומיים כאחד. ממוקמת בלב גוש דן, האזור המאוכלס והתוסס של מרכז הארץ, רמת גן התפתחה לנווה מדבר של פרברים תוך שמירה על קסמו הבלתי מרוסן ואישיותו הייחודית.…

שירותי מין

האם התמכרות לפורנו אמיתית? דיון מבוסס ראיות בנושא שנוי במחלוקת שירותי מין - האם התמכרות לפורנו אמיתית? דיון מבוסס ראיות בנושא שנוי במחלוקת

בשנים האחרונות יש עניין גובר בהתמכרות לפורנו, כאשר רבים טוענים כי מדובר בתופעה אמיתית שיכולה להמיט הרס על חייו של אדם. יחד עם זאת, קיומה של התמכרות לפורנו עדיין שנוי במחלוקת, כאשר יש הטוענים כי מדובר בלא יותר מאשר פאניקה מוסרית. יש צורך בדיון מבוסס…

שירותי מין

זקפה: לא מדובר רק בסקס שירותי מין - זקפה: לא מדובר רק בסקס

כשזה מגיע לדיבור על זקפות, השיחה בדרך כלל סובבת סביב סקס. הגיע הזמן לדבר על זקפות באור אחר. זקפות הן עסק רציני ויש להן השלכות חשובות בכל הנוגע לבריאות הגברית הכללית. במדריך זה נדבר על האנטומיה של הזקפה, הגורמים מאחורי זקפות בריאות, והגורמים הפוטנציאליים לבעיות…