פעילות גופנית לסקס טוב יותר

שירותי מין
אורך: 294 מילים

פעילות גופנית לסקס טוב יותר

שירותי מין - פעילות גופנית לסקס טוב יותר

אין ספק שסקס תורם גם לבריאות וגם ליחסי המין, שבעיקרם הם פעילות גופנית. אבל בכל הנוגע ליחסי מין, ישנן קבוצות שרירים הפועלות בהן יותר מאשר כל פעילות ספורטיבית אחרת, שרירים שלא מופעלים יותר מידי בחיי היום יום. ואם נעבוד על השרירים הללו נוכל לשפר את יחסי המין.

כמובן שההיגיון אומר שאם נעשה יותר סקס,כך נפעיל את אותם השרירים. כך שאפילו ביקור בדירות דיסקרטיות בהרצליה יכול להיחשב כאימון טוב. אבל בכל זאת ישנם כמה תרגילים שתוכלו להוסיף לשגרת האימונים שלכם.

באמצעות התרגילים הנכונים תוכלו לשפר את כושר העמידה שלכם בתנוחות מין מורכבות, בקצב ובסיבולת שלכם ליחסי מין ממושכים. אחד הדברים החשובים הוא עבודה על שרירי הליבה, אלו חשובים מאוד בעת החדירה ובאים לידי ביטוי כמעט בכל תנוחה מינית שתעשו.

שיווי משקל הוא גם חשוב. מי שמאס בתנוחות הסטנדרטיות ורוצה להיות קצת יותר יצירתי בתנוחות, יצטרך לעבוד גם על שיווי המשקל.

ובסוף נוסיף גם את הגמישות. ככל שנהיה יותר גמישים כך נוכל לחוות נוחות גדולה יותר ולשלב גם כן תנוחות יצירתיות המעשירות את חיי המין שלנו.

תרגילי קגל מומלצים מאוד בכל הוגע ליחסי מין. הם מחזקים את רצפת האגן. תוכלו למצוא באינטרנט הוראות כיצד לבצע תרגילי קגל ותוכלו לנסות אותם אפילו במשרד בישיבה על כיסא.

על מנת לחזק את שרירי הליבה תוכלו לעשות הרמות רגליים. צריך לעשות את התרגיל בשכיבה כאשר הידיים לצידי הגוף. ואז להרים את הרגליים כאשר הן ישרות כלפי מעלה ומגיעות למצב שהן ב90 מעלות לגוף. אם קשה לכם לעשות זאת, אל תוותרו – זוהי ההוכחה כי אתם צריכים לחזק את שרירי הליבה. לצורך ההתחלה תוכלו לעשות זאת עם ברכיים מכופפות, דבר שיהיה לכם יותר קל.

ישנם עוד תרגילים רבים שניתן לעשות. כדאי לכם לקחת את הנושא ברצינות ואף להירשם למכון כושר. שם תוכלו לבקש מהמדריכים קצת עזרה בחיזוק שרירי הליבה, שיפור הגמישות וחיזוק רצפת האגן. אל תשכחו גם פעילות קרדיו שלא תתנשפו יותר מידי במיטה. ואל תשכחו ליהנות.

בלוג סקס

שירותי מין

תל אביב: המרכז התרבותי התוסס של ישראל שירותי מין - תל אביב: המרכז התרבותי התוסס של ישראל

כשאנשים חושבים על ישראל, לעתים קרובות עולים במוחם דימויים של אתרים דתיים עתיקים, נופים צחיחים וסכסוכים גיאופוליטיים. עם זאת, יש צד נוסף למדינה הזו שלעתים קרובות מתעלמים ממנו – העיר המודרנית, התוססת והמגוונת של תל אביב. תל אביב, הממוקמת על חוף הים התיכון, היא כור…

שירותי מין

לחקור את פנינה נסתרת של ישראל: חולון סיטי שירותי מין - לחקור את פנינה נסתרת של ישראל: חולון סיטי

כשמדובר בנסיעה לישראל, רוב התיירים שמים את עיניהם על העיר ההומה של תל אביב, על האתרים ההיסטוריים של ירושלים, או על חופי הים של חיפה. עם זאת, בין היעדים הידועים הללו שוכנת פנינה נסתרת שלעתים קרובות מתעלמים ממנה – העיר חולון. ממוקמת רק 10 ק"מ…

שירותי מין

בגידה במערכות יחסים: סיבות, השפעות ואסטרטגיות התמודדות שירותי מין - בגידה במערכות יחסים: סיבות, השפעות ואסטרטגיות התמודדות

בגידה במערכות יחסים היא חוויה הרסנית שיכולה להשאיר צלקות רגשיות עמוקות ולהרוס את האמון והאינטימיות בין בני הזוג. זה יכול ללבוש צורות רבות, מבגידה ושקרים ועד הבטחות וסודות שהופרו. ללא קשר למצב הספציפי, בגידה יכולה להיות השפעה עמוקה על רווחתם של אנשים ועל הדינמיקה של…