פעילות גופנית לסקס טוב יותר

שירותי מין
אורך: 294 מילים

פעילות גופנית לסקס טוב יותר

שירותי מין - פעילות גופנית לסקס טוב יותר

אין ספק שסקס תורם גם לבריאות וגם ליחסי המין, שבעיקרם הם פעילות גופנית. אבל בכל הנוגע ליחסי מין, ישנן קבוצות שרירים הפועלות בהן יותר מאשר כל פעילות ספורטיבית אחרת, שרירים שלא מופעלים יותר מידי בחיי היום יום. ואם נעבוד על השרירים הללו נוכל לשפר את יחסי המין.

כמובן שההיגיון אומר שאם נעשה יותר סקס,כך נפעיל את אותם השרירים. כך שאפילו ביקור בדירות דיסקרטיות בהרצליה יכול להיחשב כאימון טוב. אבל בכל זאת ישנם כמה תרגילים שתוכלו להוסיף לשגרת האימונים שלכם.

באמצעות התרגילים הנכונים תוכלו לשפר את כושר העמידה שלכם בתנוחות מין מורכבות, בקצב ובסיבולת שלכם ליחסי מין ממושכים. אחד הדברים החשובים הוא עבודה על שרירי הליבה, אלו חשובים מאוד בעת החדירה ובאים לידי ביטוי כמעט בכל תנוחה מינית שתעשו.

שיווי משקל הוא גם חשוב. מי שמאס בתנוחות הסטנדרטיות ורוצה להיות קצת יותר יצירתי בתנוחות, יצטרך לעבוד גם על שיווי המשקל.

ובסוף נוסיף גם את הגמישות. ככל שנהיה יותר גמישים כך נוכל לחוות נוחות גדולה יותר ולשלב גם כן תנוחות יצירתיות המעשירות את חיי המין שלנו.

תרגילי קגל מומלצים מאוד בכל הוגע ליחסי מין. הם מחזקים את רצפת האגן. תוכלו למצוא באינטרנט הוראות כיצד לבצע תרגילי קגל ותוכלו לנסות אותם אפילו במשרד בישיבה על כיסא.

על מנת לחזק את שרירי הליבה תוכלו לעשות הרמות רגליים. צריך לעשות את התרגיל בשכיבה כאשר הידיים לצידי הגוף. ואז להרים את הרגליים כאשר הן ישרות כלפי מעלה ומגיעות למצב שהן ב90 מעלות לגוף. אם קשה לכם לעשות זאת, אל תוותרו – זוהי ההוכחה כי אתם צריכים לחזק את שרירי הליבה. לצורך ההתחלה תוכלו לעשות זאת עם ברכיים מכופפות, דבר שיהיה לכם יותר קל.

ישנם עוד תרגילים רבים שניתן לעשות. כדאי לכם לקחת את הנושא ברצינות ואף להירשם למכון כושר. שם תוכלו לבקש מהמדריכים קצת עזרה בחיזוק שרירי הליבה, שיפור הגמישות וחיזוק רצפת האגן. אל תשכחו גם פעילות קרדיו שלא תתנשפו יותר מידי במיטה. ואל תשכחו ליהנות.

בלוג סקס

שירותי מין

ברוכים הבאים להרצליה: עיר חוף בישראל שירותי מין - ברוכים הבאים להרצליה: עיר חוף בישראל

ישראל ידועה בהיסטוריה העשירה, בתרבותה המגוונת ובמשמעותה הדתית. אבל מעבר לציוני הדרך הדתיים ולערים הסואנות מסתתרת פנינה נסתרת על חוף הים התיכון – הרצליה. העיר היפה הזו, הממוקמת רק 20 דקות צפונית לתל אביב, מציעה שילוב ייחודי של מודרניות ומסורת, מה שהופך אותה ליעד חובה…

שירותי מין

לשחרר את התשוקה: לחקור את העולם של תנוחות מין שירותי מין - לשחרר את התשוקה: לחקור את העולם של תנוחות מין

כשמדובר במין, אנשים רבים לעתים קרובות לדבוק בתנוחות הבסיסיות והמסורתיות שהם מכירים. עם זאת, האם ידעת שיש אינספור תנוחות סקס אחרות שיכולות לתבל את הרגעים האינטימיים שלך ולקחת את החוויה המינית שלך לגבהים חדשים? התנסות בתנוחות מין שונות לא רק מוסיפה גיוון לחיי המין שלך,…

שירותי מין

לחקור את עולם פטישי המין: מבט מקיף על פרפיליות מיניות שירותי מין - לחקור את עולם פטישי המין: מבט מקיף על פרפיליות מיניות

המיניות האנושית היא היבט מורכב ורב-פנים בחיינו, והיא מקיפה הרבה יותר מאשר רק את אקט המין עצמו. הוא כולל רצונות, פנטזיות, התנהגויות והעדפות שכולם ייחודיים לכל אדם. אלמנט אחד במיניות האנושית שזכה לתשומת לב וסקרנות רבה הוא מושג פטישי המין. בעוד המונח עשוי להיות קונוטציה…