פעילות גופנית לסקס טוב יותר

שירותי מין
אורך: 294 מילים

פעילות גופנית לסקס טוב יותר

שירותי מין - פעילות גופנית לסקס טוב יותר

אין ספק שסקס תורם גם לבריאות וגם ליחסי המין, שבעיקרם הם פעילות גופנית. אבל בכל הנוגע ליחסי מין, ישנן קבוצות שרירים הפועלות בהן יותר מאשר כל פעילות ספורטיבית אחרת, שרירים שלא מופעלים יותר מידי בחיי היום יום. ואם נעבוד על השרירים הללו נוכל לשפר את יחסי המין.

כמובן שההיגיון אומר שאם נעשה יותר סקס,כך נפעיל את אותם השרירים. כך שאפילו ביקור בדירות דיסקרטיות בהרצליה יכול להיחשב כאימון טוב. אבל בכל זאת ישנם כמה תרגילים שתוכלו להוסיף לשגרת האימונים שלכם.

באמצעות התרגילים הנכונים תוכלו לשפר את כושר העמידה שלכם בתנוחות מין מורכבות, בקצב ובסיבולת שלכם ליחסי מין ממושכים. אחד הדברים החשובים הוא עבודה על שרירי הליבה, אלו חשובים מאוד בעת החדירה ובאים לידי ביטוי כמעט בכל תנוחה מינית שתעשו.

שיווי משקל הוא גם חשוב. מי שמאס בתנוחות הסטנדרטיות ורוצה להיות קצת יותר יצירתי בתנוחות, יצטרך לעבוד גם על שיווי המשקל.

ובסוף נוסיף גם את הגמישות. ככל שנהיה יותר גמישים כך נוכל לחוות נוחות גדולה יותר ולשלב גם כן תנוחות יצירתיות המעשירות את חיי המין שלנו.

תרגילי קגל מומלצים מאוד בכל הוגע ליחסי מין. הם מחזקים את רצפת האגן. תוכלו למצוא באינטרנט הוראות כיצד לבצע תרגילי קגל ותוכלו לנסות אותם אפילו במשרד בישיבה על כיסא.

על מנת לחזק את שרירי הליבה תוכלו לעשות הרמות רגליים. צריך לעשות את התרגיל בשכיבה כאשר הידיים לצידי הגוף. ואז להרים את הרגליים כאשר הן ישרות כלפי מעלה ומגיעות למצב שהן ב90 מעלות לגוף. אם קשה לכם לעשות זאת, אל תוותרו – זוהי ההוכחה כי אתם צריכים לחזק את שרירי הליבה. לצורך ההתחלה תוכלו לעשות זאת עם ברכיים מכופפות, דבר שיהיה לכם יותר קל.

ישנם עוד תרגילים רבים שניתן לעשות. כדאי לכם לקחת את הנושא ברצינות ואף להירשם למכון כושר. שם תוכלו לבקש מהמדריכים קצת עזרה בחיזוק שרירי הליבה, שיפור הגמישות וחיזוק רצפת האגן. אל תשכחו גם פעילות קרדיו שלא תתנשפו יותר מידי במיטה. ואל תשכחו ליהנות.

בלוג סקס

שירותי מין

טכניקת האשכולית שירותי מין - טכניקת האשכולית

אם לא שמעתם על טכניקת האשכולית, מייד תדעו מה זה, על צדדיה הטובים והרעים. אולי לא מסוג הדברים שעושים בדירות דיסקרטיות בפתח תקווה, אלא יותר כאשר רוצים לנסות דברים חדשים עם החברה… אחרי שניסתם כבר הכל. שימוש של מזונות שונים במהלך הסקס הוא לא דבר…

שירותי מין

טיפים לסקס שבאמת עובדים שירותי מין - טיפים לסקס שבאמת עובדים

בכל מקום אנו מקבלים טיפים לסקס, אך בכל הנוגע לטיפים לסקס הם לפעמים מתעסקים יותר מידי בביצועים. איננו מזלזלים בביצועים, אך יש דברים רבים שחשובים עבור הנשים, כמו כל בניית המתח והאווירה שמסביב. ביצועים זה בעיקר עבור הגברים, אולי משהו להתאמן לקראת בילוי בדירות דיסקרטיות…

שירותי מין

סקס בעשור החמישי של החיים שירותי מין - סקס בעשור החמישי של החיים

גברים בכל הגילים אוהבים סקס, אך ככל שאנו מתבגרים לפעמים הסקס הופך להיות פחות נגיש. באופן טבעי אנו פחות מבלים במועדונים וכל המקומות בהם הצעירים מוצאים זיונים, וכך חיי המין שלנו הופכים להיות דלילים. אם ישנן בחורות פנויות בגילינו, הם בדרך כלל מחפשות קשר רציני,…