מרגישים חרמנים החורף הזה

שירותי מין
אורך: 303 מילים

מרגישים חרמנים החורף הזה

שירותי מין - מרגישים חרמנים החורף הזה

בעוד רבים מזהים את הקיץ כתקופת החרמנות הגדולה של ישראל, אולי רבים מכם הרגישו דווקא בחורף חרמנות גדולה יותר. יתכן גם שהרגשתם זאת באופן זהה. בסופו של דבר יש סיבות להיות חרמנים גם בקיץ וגם בחורף. למשל בקיץ אנחנו חשופים יותר לבחורות בבגדי ים ולבוש חושפני, וברור שזה מחרמן אותנו. אך מצד שני בחורף יש לנו יותר חשק להיצמד, להתחבק ולהתחמם יחדיו.

ישנם חוקרים שניסו לבדוק האם מזג האוויר החורפי או הקייצי משפיעים בצורה שונה על רמת החרמנות. הם החוקרים בדקו את רמת החרמנות על של הגברים באמצעות התגובות של הגוף. הם בדקו זאת בעודם מציגים לגברים תמונות פנים ותמונות גוף של נשים. הם חזרו על הניסוי כל שלושה חודשים, בהתאם להשתנות העונות. וכך הם גילוי שדווקא בתקופת החורף נרשמה רמת גירוי גבוהה יותר אצל הגברים.

כמובן שאפשר לחלוק על הניסוי. איננו יודעים מה גודל המדגם ומה המובהקות של התוצאות. יתכן כי היו גם סיבות אחרות בחייהם האישיים של המשתתפים במחקר אשר גרמו לעליה במפלס החרמנות.

החוקרים הצליבו את המידע שנאסף עם שאלון עבור הגברים שהשתתפו בניסוי, אך השאלון היה רק עבור אלו שהיו להם בנות זוג. הם התבקשו לדרג את רמת המשיכה המינית שלהם לבת הזוג בכל פעם שהשתתפו בניסוי. הסקר הראה כי בתקופת החורף הם מעידים על משיכה גדולה יותר.
מחקרים מסוג זה מעלים את השאלה מה גורם לאותה התופעה. המחקר לא בדק מה גורם לתופעה, אך הועלתה השערה כי הדבר קשור לסף הגירוי. זוכרים מה אמרנו בהתחלה, כי בקיץ אנו רואים יותר בחורות בלבוש חושפני, ובכן זוהי הסיבה מדוע בקיץ זקוקים לרף גירוי גובה יותר. ואילו בחורף, כאשר אנו רואים פחות ”בשר“, כל תמונה של בשר מעוררת אותנו.

חשבנו לשאול נערות ליווי בתל אביב ן לגבי הנושא, אך הן מעידות כי אין הבדל ונראה כי הגברים חרמנים באותה מידה בכל עונות השנה. אז לא משנה גברים אם עכשיו ינואר הקר, או שעכשיו חומו של חודש אוגוסט, בדירות הדיסקרטיות תמיד יש מי שדואגת לכם.

בלוג סקס

שירותי מין

"לגלות את הקסם הלא ידוע של רמת גן – עיר תוססת בעלייה" שירותי מין - "לגלות את הקסם הלא ידוע של רמת גן – עיר תוססת בעלייה"

רמת גן, המכונה לעתים קרובות "עיר הגנים" או "הפנינה של גוש דן", הפכה ליעד שובה לב עבור מבקרים ומקומיים כאחד. ממוקמת בלב גוש דן, האזור המאוכלס והתוסס של מרכז הארץ, רמת גן התפתחה לנווה מדבר של פרברים תוך שמירה על קסמו הבלתי מרוסן ואישיותו הייחודית.…

שירותי מין

האם התמכרות לפורנו אמיתית? דיון מבוסס ראיות בנושא שנוי במחלוקת שירותי מין - האם התמכרות לפורנו אמיתית? דיון מבוסס ראיות בנושא שנוי במחלוקת

בשנים האחרונות יש עניין גובר בהתמכרות לפורנו, כאשר רבים טוענים כי מדובר בתופעה אמיתית שיכולה להמיט הרס על חייו של אדם. יחד עם זאת, קיומה של התמכרות לפורנו עדיין שנוי במחלוקת, כאשר יש הטוענים כי מדובר בלא יותר מאשר פאניקה מוסרית. יש צורך בדיון מבוסס…

שירותי מין

זקפה: לא מדובר רק בסקס שירותי מין - זקפה: לא מדובר רק בסקס

כשזה מגיע לדיבור על זקפות, השיחה בדרך כלל סובבת סביב סקס. הגיע הזמן לדבר על זקפות באור אחר. זקפות הן עסק רציני ויש להן השלכות חשובות בכל הנוגע לבריאות הגברית הכללית. במדריך זה נדבר על האנטומיה של הזקפה, הגורמים מאחורי זקפות בריאות, והגורמים הפוטנציאליים לבעיות…