מרגישים חרמנים החורף הזה

שירותי מין
אורך: 303 מילים

מרגישים חרמנים החורף הזה

שירותי מין - מרגישים חרמנים החורף הזה

בעוד רבים מזהים את הקיץ כתקופת החרמנות הגדולה של ישראל, אולי רבים מכם הרגישו דווקא בחורף חרמנות גדולה יותר. יתכן גם שהרגשתם זאת באופן זהה. בסופו של דבר יש סיבות להיות חרמנים גם בקיץ וגם בחורף. למשל בקיץ אנחנו חשופים יותר לבחורות בבגדי ים ולבוש חושפני, וברור שזה מחרמן אותנו. אך מצד שני בחורף יש לנו יותר חשק להיצמד, להתחבק ולהתחמם יחדיו.

ישנם חוקרים שניסו לבדוק האם מזג האוויר החורפי או הקייצי משפיעים בצורה שונה על רמת החרמנות. הם החוקרים בדקו את רמת החרמנות על של הגברים באמצעות התגובות של הגוף. הם בדקו זאת בעודם מציגים לגברים תמונות פנים ותמונות גוף של נשים. הם חזרו על הניסוי כל שלושה חודשים, בהתאם להשתנות העונות. וכך הם גילוי שדווקא בתקופת החורף נרשמה רמת גירוי גבוהה יותר אצל הגברים.

כמובן שאפשר לחלוק על הניסוי. איננו יודעים מה גודל המדגם ומה המובהקות של התוצאות. יתכן כי היו גם סיבות אחרות בחייהם האישיים של המשתתפים במחקר אשר גרמו לעליה במפלס החרמנות.

החוקרים הצליבו את המידע שנאסף עם שאלון עבור הגברים שהשתתפו בניסוי, אך השאלון היה רק עבור אלו שהיו להם בנות זוג. הם התבקשו לדרג את רמת המשיכה המינית שלהם לבת הזוג בכל פעם שהשתתפו בניסוי. הסקר הראה כי בתקופת החורף הם מעידים על משיכה גדולה יותר.
מחקרים מסוג זה מעלים את השאלה מה גורם לאותה התופעה. המחקר לא בדק מה גורם לתופעה, אך הועלתה השערה כי הדבר קשור לסף הגירוי. זוכרים מה אמרנו בהתחלה, כי בקיץ אנו רואים יותר בחורות בלבוש חושפני, ובכן זוהי הסיבה מדוע בקיץ זקוקים לרף גירוי גובה יותר. ואילו בחורף, כאשר אנו רואים פחות ”בשר“, כל תמונה של בשר מעוררת אותנו.

חשבנו לשאול נערות ליווי בתל אביב ן לגבי הנושא, אך הן מעידות כי אין הבדל ונראה כי הגברים חרמנים באותה מידה בכל עונות השנה. אז לא משנה גברים אם עכשיו ינואר הקר, או שעכשיו חומו של חודש אוגוסט, בדירות הדיסקרטיות תמיד יש מי שדואגת לכם.

בלוג סקס

שירותי מין

ברוכים הבאים להרצליה: עיר חוף בישראל שירותי מין - ברוכים הבאים להרצליה: עיר חוף בישראל

ישראל ידועה בהיסטוריה העשירה, בתרבותה המגוונת ובמשמעותה הדתית. אבל מעבר לציוני הדרך הדתיים ולערים הסואנות מסתתרת פנינה נסתרת על חוף הים התיכון – הרצליה. העיר היפה הזו, הממוקמת רק 20 דקות צפונית לתל אביב, מציעה שילוב ייחודי של מודרניות ומסורת, מה שהופך אותה ליעד חובה…

שירותי מין

לשחרר את התשוקה: לחקור את העולם של תנוחות מין שירותי מין - לשחרר את התשוקה: לחקור את העולם של תנוחות מין

כשמדובר במין, אנשים רבים לעתים קרובות לדבוק בתנוחות הבסיסיות והמסורתיות שהם מכירים. עם זאת, האם ידעת שיש אינספור תנוחות סקס אחרות שיכולות לתבל את הרגעים האינטימיים שלך ולקחת את החוויה המינית שלך לגבהים חדשים? התנסות בתנוחות מין שונות לא רק מוסיפה גיוון לחיי המין שלך,…

שירותי מין

לחקור את עולם פטישי המין: מבט מקיף על פרפיליות מיניות שירותי מין - לחקור את עולם פטישי המין: מבט מקיף על פרפיליות מיניות

המיניות האנושית היא היבט מורכב ורב-פנים בחיינו, והיא מקיפה הרבה יותר מאשר רק את אקט המין עצמו. הוא כולל רצונות, פנטזיות, התנהגויות והעדפות שכולם ייחודיים לכל אדם. אלמנט אחד במיניות האנושית שזכה לתשומת לב וסקרנות רבה הוא מושג פטישי המין. בעוד המונח עשוי להיות קונוטציה…