מרגישים חרמנים החורף הזה

שירותי מין
אורך: 303 מילים

מרגישים חרמנים החורף הזה

שירותי מין - מרגישים חרמנים החורף הזה

בעוד רבים מזהים את הקיץ כתקופת החרמנות הגדולה של ישראל, אולי רבים מכם הרגישו דווקא בחורף חרמנות גדולה יותר. יתכן גם שהרגשתם זאת באופן זהה. בסופו של דבר יש סיבות להיות חרמנים גם בקיץ וגם בחורף. למשל בקיץ אנחנו חשופים יותר לבחורות בבגדי ים ולבוש חושפני, וברור שזה מחרמן אותנו. אך מצד שני בחורף יש לנו יותר חשק להיצמד, להתחבק ולהתחמם יחדיו.

ישנם חוקרים שניסו לבדוק האם מזג האוויר החורפי או הקייצי משפיעים בצורה שונה על רמת החרמנות. הם החוקרים בדקו את רמת החרמנות על של הגברים באמצעות התגובות של הגוף. הם בדקו זאת בעודם מציגים לגברים תמונות פנים ותמונות גוף של נשים. הם חזרו על הניסוי כל שלושה חודשים, בהתאם להשתנות העונות. וכך הם גילוי שדווקא בתקופת החורף נרשמה רמת גירוי גבוהה יותר אצל הגברים.

כמובן שאפשר לחלוק על הניסוי. איננו יודעים מה גודל המדגם ומה המובהקות של התוצאות. יתכן כי היו גם סיבות אחרות בחייהם האישיים של המשתתפים במחקר אשר גרמו לעליה במפלס החרמנות.

החוקרים הצליבו את המידע שנאסף עם שאלון עבור הגברים שהשתתפו בניסוי, אך השאלון היה רק עבור אלו שהיו להם בנות זוג. הם התבקשו לדרג את רמת המשיכה המינית שלהם לבת הזוג בכל פעם שהשתתפו בניסוי. הסקר הראה כי בתקופת החורף הם מעידים על משיכה גדולה יותר.
מחקרים מסוג זה מעלים את השאלה מה גורם לאותה התופעה. המחקר לא בדק מה גורם לתופעה, אך הועלתה השערה כי הדבר קשור לסף הגירוי. זוכרים מה אמרנו בהתחלה, כי בקיץ אנו רואים יותר בחורות בלבוש חושפני, ובכן זוהי הסיבה מדוע בקיץ זקוקים לרף גירוי גובה יותר. ואילו בחורף, כאשר אנו רואים פחות ”בשר“, כל תמונה של בשר מעוררת אותנו.

חשבנו לשאול נערות ליווי בתל אביב ן לגבי הנושא, אך הן מעידות כי אין הבדל ונראה כי הגברים חרמנים באותה מידה בכל עונות השנה. אז לא משנה גברים אם עכשיו ינואר הקר, או שעכשיו חומו של חודש אוגוסט, בדירות הדיסקרטיות תמיד יש מי שדואגת לכם.

בלוג סקס

שירותי מין

תל אביב: המרכז התרבותי התוסס של ישראל שירותי מין - תל אביב: המרכז התרבותי התוסס של ישראל

כשאנשים חושבים על ישראל, לעתים קרובות עולים במוחם דימויים של אתרים דתיים עתיקים, נופים צחיחים וסכסוכים גיאופוליטיים. עם זאת, יש צד נוסף למדינה הזו שלעתים קרובות מתעלמים ממנו – העיר המודרנית, התוססת והמגוונת של תל אביב. תל אביב, הממוקמת על חוף הים התיכון, היא כור…

שירותי מין

לחקור את פנינה נסתרת של ישראל: חולון סיטי שירותי מין - לחקור את פנינה נסתרת של ישראל: חולון סיטי

כשמדובר בנסיעה לישראל, רוב התיירים שמים את עיניהם על העיר ההומה של תל אביב, על האתרים ההיסטוריים של ירושלים, או על חופי הים של חיפה. עם זאת, בין היעדים הידועים הללו שוכנת פנינה נסתרת שלעתים קרובות מתעלמים ממנה – העיר חולון. ממוקמת רק 10 ק"מ…

שירותי מין

בגידה במערכות יחסים: סיבות, השפעות ואסטרטגיות התמודדות שירותי מין - בגידה במערכות יחסים: סיבות, השפעות ואסטרטגיות התמודדות

בגידה במערכות יחסים היא חוויה הרסנית שיכולה להשאיר צלקות רגשיות עמוקות ולהרוס את האמון והאינטימיות בין בני הזוג. זה יכול ללבוש צורות רבות, מבגידה ושקרים ועד הבטחות וסודות שהופרו. ללא קשר למצב הספציפי, בגידה יכולה להיות השפעה עמוקה על רווחתם של אנשים ועל הדינמיקה של…