מרגישים חרמנים החורף הזה

שירותי מין
אורך: 303 מילים

מרגישים חרמנים החורף הזה

שירותי מין - מרגישים חרמנים החורף הזה

בעוד רבים מזהים את הקיץ כתקופת החרמנות הגדולה של ישראל, אולי רבים מכם הרגישו דווקא בחורף חרמנות גדולה יותר. יתכן גם שהרגשתם זאת באופן זהה. בסופו של דבר יש סיבות להיות חרמנים גם בקיץ וגם בחורף. למשל בקיץ אנחנו חשופים יותר לבחורות בבגדי ים ולבוש חושפני, וברור שזה מחרמן אותנו. אך מצד שני בחורף יש לנו יותר חשק להיצמד, להתחבק ולהתחמם יחדיו.

ישנם חוקרים שניסו לבדוק האם מזג האוויר החורפי או הקייצי משפיעים בצורה שונה על רמת החרמנות. הם החוקרים בדקו את רמת החרמנות על של הגברים באמצעות התגובות של הגוף. הם בדקו זאת בעודם מציגים לגברים תמונות פנים ותמונות גוף של נשים. הם חזרו על הניסוי כל שלושה חודשים, בהתאם להשתנות העונות. וכך הם גילוי שדווקא בתקופת החורף נרשמה רמת גירוי גבוהה יותר אצל הגברים.

כמובן שאפשר לחלוק על הניסוי. איננו יודעים מה גודל המדגם ומה המובהקות של התוצאות. יתכן כי היו גם סיבות אחרות בחייהם האישיים של המשתתפים במחקר אשר גרמו לעליה במפלס החרמנות.

החוקרים הצליבו את המידע שנאסף עם שאלון עבור הגברים שהשתתפו בניסוי, אך השאלון היה רק עבור אלו שהיו להם בנות זוג. הם התבקשו לדרג את רמת המשיכה המינית שלהם לבת הזוג בכל פעם שהשתתפו בניסוי. הסקר הראה כי בתקופת החורף הם מעידים על משיכה גדולה יותר.
מחקרים מסוג זה מעלים את השאלה מה גורם לאותה התופעה. המחקר לא בדק מה גורם לתופעה, אך הועלתה השערה כי הדבר קשור לסף הגירוי. זוכרים מה אמרנו בהתחלה, כי בקיץ אנו רואים יותר בחורות בלבוש חושפני, ובכן זוהי הסיבה מדוע בקיץ זקוקים לרף גירוי גובה יותר. ואילו בחורף, כאשר אנו רואים פחות ”בשר“, כל תמונה של בשר מעוררת אותנו.

חשבנו לשאול נערות ליווי בתל אביב ן לגבי הנושא, אך הן מעידות כי אין הבדל ונראה כי הגברים חרמנים באותה מידה בכל עונות השנה. אז לא משנה גברים אם עכשיו ינואר הקר, או שעכשיו חומו של חודש אוגוסט, בדירות הדיסקרטיות תמיד יש מי שדואגת לכם.

בלוג סקס

שירותי מין

איך להפיק יותר מהתנוחה המיסיונרית שירותי מין - איך להפיק יותר מהתנוחה המיסיונרית

יש אנשים המתייחסים אל התנוחה המיסיונרית כאל דבר בנאלי. אך בפועל רוב הזוגות עושים אותה ואין בה שום דבר רע. זוהי תנוחה מעולה ומומלצת עבור שני בני הזוג. אנו כמובן ממליצים לכם לעשות עוד דברים חוץ מהתנוחה המיסיונרית ולחקור את המיניות, אך בהחלט אין שום…

שירותי מין

אביזרי סקס שכל רווק חייב בבית שירותי מין - אביזרי סקס שכל רווק חייב בבית

אין כמו חיי הרווקות, אך זאת בתנאי שאתם יודעים לנצל אותם היטב. יש המסתכלים על חיי הרווקות כתקופה של בדידות, אך יש היודעים לנצל אותם ורואים את הצד היפה של הרווקות - האפשרות לעשות מה שבא לכם, עם מי שבא לכם ומתי שבא לכם. אם…

כמה אתה מזיין

שירותי מין

כמה אתה מזיין שירותי מין - כמה אתה מזיין

כאשר שואלים אדם כמה פעמים הוא מזיין התשובה היא לא ממש אמינה. ישנם אנשים שמשקרים לכאן או לכאן. אלו שיש להם פעילות מינית מעטה עשויים להגזים בפעילותם המינית, ואלו שיש להם פעילות מינית עשירה עשויים לחוש בושה ולהוריד את המספרים כלפי מטה. לא בהכרח אנשים…