מה נשים לא אוהבות

שירותי מין
אורך: 318 מילים

מה נשים לא אוהבות

שירותי מין - מה נשים לא אוהבות

גברים לא תמיד מודעים לדברים שהנשים אוהבות או לא אוהבות ביחסי המין, וזה עלול לפגוע במערכת היחסים המינית בין בני הזוג. אולי זה לא ממש משנה כאשר מבלים בדירות דיסקרטיות בראשון לציון, מכיוון ששם הגישה של הנערות היא שונה. שם אין מדובר במערכת יחסים זוגית, אלא בשירות שמטרתו היא לספק את הגבר. אבל שיהיה ברור שגם שם צריך לכבד את הבחורה… אך בואו נתרכז במערכת היחסים הזוגית ומה הנשים לא אוהבות.

  1. קולות ופרצופים – כאשר גברים מגיעים לאורגזמה הם יכולים לבטא זאת בקולות ופרצופים. וככל שהאורגזמה טובה יותר, כך הקולות והפרצופים עשויים להיראות מטרידים ומוזרים יותר עבור הבחורה. אולי במשך הזמן הבחורה תתרגל לקולות והפרצופים שאתם עושים ויהיה לה יותר קל. אך אם זו הפעם הראשונה איתה, כדאי שתכינו אותה מראש. בסופו של דבר היא רוצה לדעת שאתם נהנים, אבל הצורה שבה גברים גומרים לפעמים נראית כאילו יש להם איזו בעיה רפואית ולא התפרצות של עונג.
  2. לגמור בפנים – ישנן סיבות טובות מדוע נשים לא ירצו שתגמרו בפנים, חלקן אפילו נרתעות מזה אפילו אם אתם משתמשים בקונדום. יש כאן שיקולים חשובים של מניעת הריונות ומחלות מין, ולכן עליכם להתנהג באחריות. זה נכון גם כאשר גומרים בפה, לא כל הנשים בעניין. חשוב מאוד לתאם את הציפיות בנושא ולכבד את רצונה של בת הזוג. מספיק שיהיה לה את החשש שלא תכבדו את רצונה, והיא כבר תימנע מלקיים אתכם יחסי מין.
  3. זה לא נגמר עד שזה נגמר – עבור גברים הסקס בדרך כלל מסתיים מיד לאחר השפיכה. לפעמים זהו הרגע שבו הגבר מתלבש והולך הביתה, או מפנה את הגב ונרדם. נכון שראינו מקרים שבאמת הבחורה רוצה שהגבר יתלבש וילך במהרה, אך באופן כללי אצל נשים הסקס לא נגמר ברגע השפיכה. עבורן ישנם צרכים רגשיים הזקוקים למענה והן צריכות את תשומת הלב של הגבר איתן.

אנחנו הגברים הרוצים לספק את האישה חושבים במקרים רבים אך ורק במונחים של ביצועים, אף בפועל יש עוד הרבה מעבר לזה. חשוב שנלמד להבין את בנות הזוג שלנו ואת צורת המחשבה שלהן, כך נוכל לספק חוויה טובה יותר לשני הצדדים.

בלוג סקס

שירותי מין

איך להפיק יותר מהתנוחה המיסיונרית שירותי מין - איך להפיק יותר מהתנוחה המיסיונרית

יש אנשים המתייחסים אל התנוחה המיסיונרית כאל דבר בנאלי. אך בפועל רוב הזוגות עושים אותה ואין בה שום דבר רע. זוהי תנוחה מעולה ומומלצת עבור שני בני הזוג. אנו כמובן ממליצים לכם לעשות עוד דברים חוץ מהתנוחה המיסיונרית ולחקור את המיניות, אך בהחלט אין שום…

שירותי מין

מרגישים חרמנים החורף הזה שירותי מין - מרגישים חרמנים החורף הזה

בעוד רבים מזהים את הקיץ כתקופת החרמנות הגדולה של ישראל, אולי רבים מכם הרגישו דווקא בחורף חרמנות גדולה יותר. יתכן גם שהרגשתם זאת באופן זהה. בסופו של דבר יש סיבות להיות חרמנים גם בקיץ וגם בחורף. למשל בקיץ אנחנו חשופים יותר לבחורות בבגדי ים ולבוש…

שירותי מין

אביזרי סקס שכל רווק חייב בבית שירותי מין - אביזרי סקס שכל רווק חייב בבית

אין כמו חיי הרווקות, אך זאת בתנאי שאתם יודעים לנצל אותם היטב. יש המסתכלים על חיי הרווקות כתקופה של בדידות, אך יש היודעים לנצל אותם ורואים את הצד היפה של הרווקות - האפשרות לעשות מה שבא לכם, עם מי שבא לכם ומתי שבא לכם. אם…