מה נשים לא אוהבות

שירותי מין
אורך: 318 מילים

מה נשים לא אוהבות

שירותי מין - מה נשים לא אוהבות

גברים לא תמיד מודעים לדברים שהנשים אוהבות או לא אוהבות ביחסי המין, וזה עלול לפגוע במערכת היחסים המינית בין בני הזוג. אולי זה לא ממש משנה כאשר מבלים בדירות דיסקרטיות בראשון לציון, מכיוון ששם הגישה של הנערות היא שונה. שם אין מדובר במערכת יחסים זוגית, אלא בשירות שמטרתו היא לספק את הגבר. אבל שיהיה ברור שגם שם צריך לכבד את הבחורה… אך בואו נתרכז במערכת היחסים הזוגית ומה הנשים לא אוהבות.

  1. קולות ופרצופים – כאשר גברים מגיעים לאורגזמה הם יכולים לבטא זאת בקולות ופרצופים. וככל שהאורגזמה טובה יותר, כך הקולות והפרצופים עשויים להיראות מטרידים ומוזרים יותר עבור הבחורה. אולי במשך הזמן הבחורה תתרגל לקולות והפרצופים שאתם עושים ויהיה לה יותר קל. אך אם זו הפעם הראשונה איתה, כדאי שתכינו אותה מראש. בסופו של דבר היא רוצה לדעת שאתם נהנים, אבל הצורה שבה גברים גומרים לפעמים נראית כאילו יש להם איזו בעיה רפואית ולא התפרצות של עונג.
  2. לגמור בפנים – ישנן סיבות טובות מדוע נשים לא ירצו שתגמרו בפנים, חלקן אפילו נרתעות מזה אפילו אם אתם משתמשים בקונדום. יש כאן שיקולים חשובים של מניעת הריונות ומחלות מין, ולכן עליכם להתנהג באחריות. זה נכון גם כאשר גומרים בפה, לא כל הנשים בעניין. חשוב מאוד לתאם את הציפיות בנושא ולכבד את רצונה של בת הזוג. מספיק שיהיה לה את החשש שלא תכבדו את רצונה, והיא כבר תימנע מלקיים אתכם יחסי מין.
  3. זה לא נגמר עד שזה נגמר – עבור גברים הסקס בדרך כלל מסתיים מיד לאחר השפיכה. לפעמים זהו הרגע שבו הגבר מתלבש והולך הביתה, או מפנה את הגב ונרדם. נכון שראינו מקרים שבאמת הבחורה רוצה שהגבר יתלבש וילך במהרה, אך באופן כללי אצל נשים הסקס לא נגמר ברגע השפיכה. עבורן ישנם צרכים רגשיים הזקוקים למענה והן צריכות את תשומת הלב של הגבר איתן.

אנחנו הגברים הרוצים לספק את האישה חושבים במקרים רבים אך ורק במונחים של ביצועים, אף בפועל יש עוד הרבה מעבר לזה. חשוב שנלמד להבין את בנות הזוג שלנו ואת צורת המחשבה שלהן, כך נוכל לספק חוויה טובה יותר לשני הצדדים.

בלוג סקס

שירותי מין

נערות סקורט, הידועות גם בשם נערות ליווי או קורטיזנים, הן אנשים המספקים שירותי חברות ומין בתמורה לתשלום. מקצוע זה קיים במשך מאות שנים והתפתח להיות צורה לגיטימית ומקובלת של בידור למבוגרים בחלקים רבים של העולם. נערות ליווי נותנות מענה למגוון רחב של לקוחות ומספקות שירותים מעבר לאינטימיות פיזית בלבד. במאמר זה נעמיק בעולמן של נערות ליווי ונחקור את ההיבטים השונים של מקצוען. שירותי מין - נערות סקורט, הידועות גם בשם נערות ליווי או קורטיזנים, הן אנשים המספקים שירותי חברות ומין בתמורה לתשלום. מקצוע זה קיים במשך מאות שנים והתפתח להיות צורה לגיטימית ומקובלת של בידור למבוגרים בחלקים רבים של העולם. נערות ליווי נותנות מענה למגוון רחב של לקוחות ומספקות שירותים מעבר לאינטימיות פיזית בלבד. במאמר זה נעמיק בעולמן של נערות ליווי ונחקור את ההיבטים השונים של מקצוען.

מקור ואבולוציה מקורותיהן של נערות ליווי ניתן לייחס בחזרה תרבויות עתיקות כגון יוון, רומא וסין. בתרבויות אלה, אנשי חצר זכו לכבוד רב ולעתים קרובות הוכשרו בריקוד, שירה וצורות אחרות של אמנות ובידור. הם היו מיומנים גם באמנות הפיתוי ונתפסו כבני לוויה לאנשים עשירים וחזקים. עם…

שירותי מין

מאסטרינג אמנות הסקס המספק: טיפים וטריקים מוויקיפדיה שירותי מין - מאסטרינג אמנות הסקס המספק: טיפים וטריקים מוויקיפדיה

סקס הוא חלק טבעי ומהותי מחיי האדם. זה מביא הנאה, אינטימיות, ואפילו יכול לשפר את הרווחה הפיזית והנפשית. למרבה הצער, למרות חשיבותו, אנשים רבים עדיין נבוכים ולא נוח לדון בנושא המין בגלוי. כאן ויקיפדיה נכנסת לתמונה – אנציקלופדיה מקוונת חופשית ושיתופית המחויבת לספק מידע אמין…

שירותי מין

עולם נערות הקריאה: לחקור את התעשייה, את הסטיגמה ואת הנשים שמאחורי המקצוע שירותי מין - עולם נערות הקריאה: לחקור את התעשייה, את הסטיגמה ואת הנשים שמאחורי המקצוע

נערות ליווי היו מקצוע שנוי במחלוקת ולעתים קרובות לא מובן, עם קונוטציות שליליות רבות וסטריאוטיפים הקשורים לעבודה. עם זאת, זוהי מציאות כי הם קיימים וממלאים תפקיד משמעותי בעולם עבודת המין. במאמר זה נעמיק בעולמן של נערות הקריאה, נחקור את התעשייה, את הסטיגמה ואת הנשים שמאחורי…