מה נשים לא אוהבות

שירותי מין
אורך: 318 מילים

מה נשים לא אוהבות

שירותי מין - מה נשים לא אוהבות

גברים לא תמיד מודעים לדברים שהנשים אוהבות או לא אוהבות ביחסי המין, וזה עלול לפגוע במערכת היחסים המינית בין בני הזוג. אולי זה לא ממש משנה כאשר מבלים בדירות דיסקרטיות בראשון לציון, מכיוון ששם הגישה של הנערות היא שונה. שם אין מדובר במערכת יחסים זוגית, אלא בשירות שמטרתו היא לספק את הגבר. אבל שיהיה ברור שגם שם צריך לכבד את הבחורה… אך בואו נתרכז במערכת היחסים הזוגית ומה הנשים לא אוהבות.

  1. קולות ופרצופים – כאשר גברים מגיעים לאורגזמה הם יכולים לבטא זאת בקולות ופרצופים. וככל שהאורגזמה טובה יותר, כך הקולות והפרצופים עשויים להיראות מטרידים ומוזרים יותר עבור הבחורה. אולי במשך הזמן הבחורה תתרגל לקולות והפרצופים שאתם עושים ויהיה לה יותר קל. אך אם זו הפעם הראשונה איתה, כדאי שתכינו אותה מראש. בסופו של דבר היא רוצה לדעת שאתם נהנים, אבל הצורה שבה גברים גומרים לפעמים נראית כאילו יש להם איזו בעיה רפואית ולא התפרצות של עונג.
  2. לגמור בפנים – ישנן סיבות טובות מדוע נשים לא ירצו שתגמרו בפנים, חלקן אפילו נרתעות מזה אפילו אם אתם משתמשים בקונדום. יש כאן שיקולים חשובים של מניעת הריונות ומחלות מין, ולכן עליכם להתנהג באחריות. זה נכון גם כאשר גומרים בפה, לא כל הנשים בעניין. חשוב מאוד לתאם את הציפיות בנושא ולכבד את רצונה של בת הזוג. מספיק שיהיה לה את החשש שלא תכבדו את רצונה, והיא כבר תימנע מלקיים אתכם יחסי מין.
  3. זה לא נגמר עד שזה נגמר – עבור גברים הסקס בדרך כלל מסתיים מיד לאחר השפיכה. לפעמים זהו הרגע שבו הגבר מתלבש והולך הביתה, או מפנה את הגב ונרדם. נכון שראינו מקרים שבאמת הבחורה רוצה שהגבר יתלבש וילך במהרה, אך באופן כללי אצל נשים הסקס לא נגמר ברגע השפיכה. עבורן ישנם צרכים רגשיים הזקוקים למענה והן צריכות את תשומת הלב של הגבר איתן.

אנחנו הגברים הרוצים לספק את האישה חושבים במקרים רבים אך ורק במונחים של ביצועים, אף בפועל יש עוד הרבה מעבר לזה. חשוב שנלמד להבין את בנות הזוג שלנו ואת צורת המחשבה שלהן, כך נוכל לספק חוויה טובה יותר לשני הצדדים.

בלוג סקס

שירותי מין

טכניקת האשכולית שירותי מין - טכניקת האשכולית

אם לא שמעתם על טכניקת האשכולית, מייד תדעו מה זה, על צדדיה הטובים והרעים. אולי לא מסוג הדברים שעושים בדירות דיסקרטיות בפתח תקווה, אלא יותר כאשר רוצים לנסות דברים חדשים עם החברה… אחרי שניסתם כבר הכל. שימוש של מזונות שונים במהלך הסקס הוא לא דבר…

שירותי מין

פעילות גופנית לסקס טוב יותר שירותי מין - פעילות גופנית לסקס טוב יותר

אין ספק שסקס תורם גם לבריאות וגם ליחסי המין, שבעיקרם הם פעילות גופנית. אבל בכל הנוגע ליחסי מין, ישנן קבוצות שרירים הפועלות בהן יותר מאשר כל פעילות ספורטיבית אחרת, שרירים שלא מופעלים יותר מידי בחיי היום יום. ואם נעבוד על השרירים הללו נוכל לשפר את…

שירותי מין

טיפים לסקס שבאמת עובדים שירותי מין - טיפים לסקס שבאמת עובדים

בכל מקום אנו מקבלים טיפים לסקס, אך בכל הנוגע לטיפים לסקס הם לפעמים מתעסקים יותר מידי בביצועים. איננו מזלזלים בביצועים, אך יש דברים רבים שחשובים עבור הנשים, כמו כל בניית המתח והאווירה שמסביב. ביצועים זה בעיקר עבור הגברים, אולי משהו להתאמן לקראת בילוי בדירות דיסקרטיות…