מה נשים לא אוהבות

שירותי מין
אורך: 318 מילים

מה נשים לא אוהבות

שירותי מין - מה נשים לא אוהבות

גברים לא תמיד מודעים לדברים שהנשים אוהבות או לא אוהבות ביחסי המין, וזה עלול לפגוע במערכת היחסים המינית בין בני הזוג. אולי זה לא ממש משנה כאשר מבלים בדירות דיסקרטיות בראשון לציון, מכיוון ששם הגישה של הנערות היא שונה. שם אין מדובר במערכת יחסים זוגית, אלא בשירות שמטרתו היא לספק את הגבר. אבל שיהיה ברור שגם שם צריך לכבד את הבחורה… אך בואו נתרכז במערכת היחסים הזוגית ומה הנשים לא אוהבות.

  1. קולות ופרצופים – כאשר גברים מגיעים לאורגזמה הם יכולים לבטא זאת בקולות ופרצופים. וככל שהאורגזמה טובה יותר, כך הקולות והפרצופים עשויים להיראות מטרידים ומוזרים יותר עבור הבחורה. אולי במשך הזמן הבחורה תתרגל לקולות והפרצופים שאתם עושים ויהיה לה יותר קל. אך אם זו הפעם הראשונה איתה, כדאי שתכינו אותה מראש. בסופו של דבר היא רוצה לדעת שאתם נהנים, אבל הצורה שבה גברים גומרים לפעמים נראית כאילו יש להם איזו בעיה רפואית ולא התפרצות של עונג.
  2. לגמור בפנים – ישנן סיבות טובות מדוע נשים לא ירצו שתגמרו בפנים, חלקן אפילו נרתעות מזה אפילו אם אתם משתמשים בקונדום. יש כאן שיקולים חשובים של מניעת הריונות ומחלות מין, ולכן עליכם להתנהג באחריות. זה נכון גם כאשר גומרים בפה, לא כל הנשים בעניין. חשוב מאוד לתאם את הציפיות בנושא ולכבד את רצונה של בת הזוג. מספיק שיהיה לה את החשש שלא תכבדו את רצונה, והיא כבר תימנע מלקיים אתכם יחסי מין.
  3. זה לא נגמר עד שזה נגמר – עבור גברים הסקס בדרך כלל מסתיים מיד לאחר השפיכה. לפעמים זהו הרגע שבו הגבר מתלבש והולך הביתה, או מפנה את הגב ונרדם. נכון שראינו מקרים שבאמת הבחורה רוצה שהגבר יתלבש וילך במהרה, אך באופן כללי אצל נשים הסקס לא נגמר ברגע השפיכה. עבורן ישנם צרכים רגשיים הזקוקים למענה והן צריכות את תשומת הלב של הגבר איתן.

אנחנו הגברים הרוצים לספק את האישה חושבים במקרים רבים אך ורק במונחים של ביצועים, אף בפועל יש עוד הרבה מעבר לזה. חשוב שנלמד להבין את בנות הזוג שלנו ואת צורת המחשבה שלהן, כך נוכל לספק חוויה טובה יותר לשני הצדדים.

בלוג סקס

שירותי מין

"לגלות את הקסם הלא ידוע של רמת גן – עיר תוססת בעלייה" שירותי מין - "לגלות את הקסם הלא ידוע של רמת גן – עיר תוססת בעלייה"

רמת גן, המכונה לעתים קרובות "עיר הגנים" או "הפנינה של גוש דן", הפכה ליעד שובה לב עבור מבקרים ומקומיים כאחד. ממוקמת בלב גוש דן, האזור המאוכלס והתוסס של מרכז הארץ, רמת גן התפתחה לנווה מדבר של פרברים תוך שמירה על קסמו הבלתי מרוסן ואישיותו הייחודית.…

שירותי מין

האם התמכרות לפורנו אמיתית? דיון מבוסס ראיות בנושא שנוי במחלוקת שירותי מין - האם התמכרות לפורנו אמיתית? דיון מבוסס ראיות בנושא שנוי במחלוקת

בשנים האחרונות יש עניין גובר בהתמכרות לפורנו, כאשר רבים טוענים כי מדובר בתופעה אמיתית שיכולה להמיט הרס על חייו של אדם. יחד עם זאת, קיומה של התמכרות לפורנו עדיין שנוי במחלוקת, כאשר יש הטוענים כי מדובר בלא יותר מאשר פאניקה מוסרית. יש צורך בדיון מבוסס…

שירותי מין

זקפה: לא מדובר רק בסקס שירותי מין - זקפה: לא מדובר רק בסקס

כשזה מגיע לדיבור על זקפות, השיחה בדרך כלל סובבת סביב סקס. הגיע הזמן לדבר על זקפות באור אחר. זקפות הן עסק רציני ויש להן השלכות חשובות בכל הנוגע לבריאות הגברית הכללית. במדריך זה נדבר על האנטומיה של הזקפה, הגורמים מאחורי זקפות בריאות, והגורמים הפוטנציאליים לבעיות…