לאיזה איבר בגוף האישה אתם נמשכים

שירותי מין
אורך: 293 מילים

לאיזה איבר בגוף האישה אתם נמשכים

שירותי מין - לאיזה איבר בגוף האישה אתם נמשכים

נהוג לחלק את הגברים לאלו המעדיפים חזה ואלו המעדיפים ישבן, אבל מה שבטוח הוא שכל הגברים אוהבים את שניהם. זוהי גם הסיבה מדוע כאשר אתם מסתכלים במודעות של דירות דיסקרטיות בתל אביב, הנערות מדגישות בתמונות את האיברים הללו. וזהו כמובן שיקול מרכזי בעת בחירת הבחורה שאיתה תבלו.

אבל יש מי שהחליט פשוט לעשות סקר ולשאול את הגברים לאיזה איבר בגוף האישה הם נמשכים

אז בואו נתחיל מהמקום האחרון, ואלו העיניים. רק אחוז אחד מהמשתתפים בסקר טען שהעיניים הם החלק שאליו הם נמשכים. רוצים לדעת מה דעתנו? אנו חושבים שהאחוז יותר גבוה, אך המשיכה לעיניים נעשית בצורה פחות מודעת.

במקום השישי, עם 4% מהקולות, נמצאת הבטן. גם כאן יש לנו נטייה להאמין כי בפועל האחוזים יותר גבוהים, אחרת כל הבנות שלובשות חולצות בטן סתם מבזבזות את הזמן.

המקום החמישי יכול להפתיע אתכם. אם חשבתם שהחזה נמצא במקום הראשון, או לכל היותר השני, הוא דווקא נמצא במקום החמישי עם 8% מקולות המשתתפים בסקר. כנראה שהסקר הזה ממש לא בחר מדגם מייצג או שהגברים המשתתפים בחרו להתחכם.

ומי נמצא במקום הרביעי? כאן הגברים בחרו ברגליים. 9% מהקולות של המשתתפים בסקר בחרו ברגליים. המקום השלישי הוא השיער עם 11% מהקולות.

ועכשיו לשני המקומות הראשונים. במקום השני נמצא הישבן, 18% מקולות המשתתפים הכתירו את הישבן לחלק הכי סקסי בגוף האישה.

ולבסוף המקום הראשון, מנחשים איזה איבר בגוף קיבל 46% מקולות הגברים? אלו הם הפנים!

אל תיקחו את הסקר הזה יותר מידי ברצינות, ובטח שהוא לא אמור לשנות משהו. גם אם אתם אוהבים ציפורניים, מבחינתנו זה בסדר. אבל אולי היה כדאי לשאול את השאלה בצורה אחרת – איזה איבר הכי מעניין אתכם כאשר אתם מחפשים בחורה לזיין. יתכן שהאחוזים שמחפשים פנים יפות קצת ירדו לטובת הציצי והישבן. אם הגברים ישאלו בקונטקסט מיני, אנו נוטים להאמין שהם פחות יסתכלו על הפנים. גבר בקלות יכול להתעלם מפנים מכוערות ולהתמקד בחזה ובישבן. מה אתם חושבים? איזה איבר הכי מדבר אליכם?

בלוג סקס

כמה אתה מזיין

שירותי מין

כמה אתה מזיין שירותי מין - כמה אתה מזיין

כאשר שואלים אדם כמה פעמים הוא מזיין התשובה היא לא ממש אמינה. ישנם אנשים שמשקרים לכאן או לכאן. אלו שיש להם פעילות מינית מעטה עשויים להגזים בפעילותם המינית, ואלו שיש להם פעילות מינית עשירה עשויים לחוש בושה ולהוריד את המספרים כלפי מטה. לא בהכרח אנשים…

הכירו את רוזי

שירותי מין

הכירו את רוזי שירותי מין - הכירו את רוזי

לא כל יום נערות ליווי בתל אביב נחשפות. אבל הפעם רוזי הסכימה לענות על כמה שאלות. רוזי היא בחורה ותיקה במקצוע, והיא יכולה לספק לנו תובנות רבות על הגברים המבלים עם נערות ליווי. היא ידועה בזכות הישבן העגלגל והאלוהי שלה, וצמד השדיים המתלווה אליו. ויש…

שירותי מין

טכניקת האשכולית שירותי מין - טכניקת האשכולית

אם לא שמעתם על טכניקת האשכולית, מייד תדעו מה זה, על צדדיה הטובים והרעים. אולי לא מסוג הדברים שעושים בדירות דיסקרטיות בחיפה, אלא יותר כאשר רוצים לנסות דברים חדשים עם החברה… אחרי שניסתם כבר הכל. שימוש של מזונות שונים במהלך הסקס הוא לא דבר חדש.…