לאיזה איבר בגוף האישה אתם נמשכים

שירותי מין
אורך: 294 מילים

לאיזה איבר בגוף האישה אתם נמשכים

שירותי מין - לאיזה איבר בגוף האישה אתם נמשכים

נהוג לחלק את הגברים לאלו המעדיפים חזה ואלו המעדיפים ישבן, אבל מה שבטוח הוא שכל הגברים אוהבים את שניהם. זוהי גם הסיבה מדוע כאשר אתם מסתכלים במודעות של דירות דיסקרטיות בתל אביב, הנערות מדגישות בתמונות את האיברים הללו. וזהו כמובן שיקול מרכזי בעת בחירת הבחורה שאיתה תבלו.

אבל יש מי שהחליט פשוט לעשות סקר ולשאול את הגברים לאיזה איבר בגוף האישה הם נמשכים

אז בואו נתחיל מהמקום האחרון, ואלו העיניים. רק אחוז אחד מהמשתתפים בסקר טען שהעיניים הם החלק שאליו הם נמשכים. רוצים לדעת מה דעתנו? אנו חושבים שהאחוז יותר גבוה, אך המשיכה לעיניים נעשית בצורה פחות מודעת.

במקום השישי, עם 4% מהקולות, נמצאת הבטן. גם כאן יש לנו נטייה להאמין כי בפועל האחוזים יותר גבוהים, אחרת כל הבנות שלובשות חולצות בטן סתם מבזבזות את הזמן.

המקום החמישי יכול להפתיע אתכם. אם חשבתם שהחזה נמצא במקום הראשון, או לכל היותר השני, הוא דווקא נמצא במקום החמישי עם 8% מקולות המשתתפים בסקר. כנראה שהסקר הזה ממש לא בחר מדגם מייצג או שהגברים המשתתפים בחרו להתחכם.

ומי נמצא במקום הרביעי? כאן הגברים בחרו ברגליים. 9% מהקולות של המשתתפים בסקר בחרו ברגליים. המקום השלישי הוא השיער עם 11% מהקולות.

ועכשיו לשני המקומות הראשונים. במקום השני נמצא הישבן, 18% מקולות המשתתפים הכתירו את הישבן לחלק הכי סקסי בגוף האישה.

ולבסוף המקום הראשון, מנחשים איזה איבר בגוף קיבל 46% מקולות הגברים? אלו הם הפנים!

אל תיקחו את הסקר הזה יותר מידי ברצינות, ובטח שהוא לא אמור לשנות משהו. גם אם אתם אוהבים ציפורניים, מבחינתנו זה בסדר. אבל אולי היה כדאי לשאול את השאלה בצורה אחרת – איזה איבר הכי מעניין אתכם כאשר אתם מחפשים בחורה לזיין. יתכן שהאחוזים שמחפשים פנים יפות קצת ירדו לטובת הציצי והישבן. אם הגברים ישאלו בקונטקסט מיני, אנו נוטים להאמין שהם פחות יסתכלו על הפנים. גבר בקלות יכול להתעלם מפנים מכוערות ולהתמקד בחזה ובישבן. מה אתם חושבים? איזה איבר הכי מדבר אליכם?

בלוג סקס

שירותי מין

תל אביב: המרכז התרבותי התוסס של ישראל שירותי מין - תל אביב: המרכז התרבותי התוסס של ישראל

כשאנשים חושבים על ישראל, לעתים קרובות עולים במוחם דימויים של אתרים דתיים עתיקים, נופים צחיחים וסכסוכים גיאופוליטיים. עם זאת, יש צד נוסף למדינה הזו שלעתים קרובות מתעלמים ממנו – העיר המודרנית, התוססת והמגוונת של תל אביב. תל אביב, הממוקמת על חוף הים התיכון, היא כור…

שירותי מין

לחקור את פנינה נסתרת של ישראל: חולון סיטי שירותי מין - לחקור את פנינה נסתרת של ישראל: חולון סיטי

כשמדובר בנסיעה לישראל, רוב התיירים שמים את עיניהם על העיר ההומה של תל אביב, על האתרים ההיסטוריים של ירושלים, או על חופי הים של חיפה. עם זאת, בין היעדים הידועים הללו שוכנת פנינה נסתרת שלעתים קרובות מתעלמים ממנה – העיר חולון. ממוקמת רק 10 ק"מ…

שירותי מין

בגידה במערכות יחסים: סיבות, השפעות ואסטרטגיות התמודדות שירותי מין - בגידה במערכות יחסים: סיבות, השפעות ואסטרטגיות התמודדות

בגידה במערכות יחסים היא חוויה הרסנית שיכולה להשאיר צלקות רגשיות עמוקות ולהרוס את האמון והאינטימיות בין בני הזוג. זה יכול ללבוש צורות רבות, מבגידה ושקרים ועד הבטחות וסודות שהופרו. ללא קשר למצב הספציפי, בגידה יכולה להיות השפעה עמוקה על רווחתם של אנשים ועל הדינמיקה של…