לאיזה איבר בגוף האישה אתם נמשכים

שירותי מין
אורך: 294 מילים

לאיזה איבר בגוף האישה אתם נמשכים

שירותי מין - לאיזה איבר בגוף האישה אתם נמשכים

נהוג לחלק את הגברים לאלו המעדיפים חזה ואלו המעדיפים ישבן, אבל מה שבטוח הוא שכל הגברים אוהבים את שניהם. זוהי גם הסיבה מדוע כאשר אתם מסתכלים במודעות של דירות דיסקרטיות בתל אביב, הנערות מדגישות בתמונות את האיברים הללו. וזהו כמובן שיקול מרכזי בעת בחירת הבחורה שאיתה תבלו.

אבל יש מי שהחליט פשוט לעשות סקר ולשאול את הגברים לאיזה איבר בגוף האישה הם נמשכים

אז בואו נתחיל מהמקום האחרון, ואלו העיניים. רק אחוז אחד מהמשתתפים בסקר טען שהעיניים הם החלק שאליו הם נמשכים. רוצים לדעת מה דעתנו? אנו חושבים שהאחוז יותר גבוה, אך המשיכה לעיניים נעשית בצורה פחות מודעת.

במקום השישי, עם 4% מהקולות, נמצאת הבטן. גם כאן יש לנו נטייה להאמין כי בפועל האחוזים יותר גבוהים, אחרת כל הבנות שלובשות חולצות בטן סתם מבזבזות את הזמן.

המקום החמישי יכול להפתיע אתכם. אם חשבתם שהחזה נמצא במקום הראשון, או לכל היותר השני, הוא דווקא נמצא במקום החמישי עם 8% מקולות המשתתפים בסקר. כנראה שהסקר הזה ממש לא בחר מדגם מייצג או שהגברים המשתתפים בחרו להתחכם.

ומי נמצא במקום הרביעי? כאן הגברים בחרו ברגליים. 9% מהקולות של המשתתפים בסקר בחרו ברגליים. המקום השלישי הוא השיער עם 11% מהקולות.

ועכשיו לשני המקומות הראשונים. במקום השני נמצא הישבן, 18% מקולות המשתתפים הכתירו את הישבן לחלק הכי סקסי בגוף האישה.

ולבסוף המקום הראשון, מנחשים איזה איבר בגוף קיבל 46% מקולות הגברים? אלו הם הפנים!

אל תיקחו את הסקר הזה יותר מידי ברצינות, ובטח שהוא לא אמור לשנות משהו. גם אם אתם אוהבים ציפורניים, מבחינתנו זה בסדר. אבל אולי היה כדאי לשאול את השאלה בצורה אחרת – איזה איבר הכי מעניין אתכם כאשר אתם מחפשים בחורה לזיין. יתכן שהאחוזים שמחפשים פנים יפות קצת ירדו לטובת הציצי והישבן. אם הגברים ישאלו בקונטקסט מיני, אנו נוטים להאמין שהם פחות יסתכלו על הפנים. גבר בקלות יכול להתעלם מפנים מכוערות ולהתמקד בחזה ובישבן. מה אתם חושבים? איזה איבר הכי מדבר אליכם?

בלוג סקס

שירותי מין

ברוכים הבאים להרצליה: עיר חוף בישראל שירותי מין - ברוכים הבאים להרצליה: עיר חוף בישראל

ישראל ידועה בהיסטוריה העשירה, בתרבותה המגוונת ובמשמעותה הדתית. אבל מעבר לציוני הדרך הדתיים ולערים הסואנות מסתתרת פנינה נסתרת על חוף הים התיכון – הרצליה. העיר היפה הזו, הממוקמת רק 20 דקות צפונית לתל אביב, מציעה שילוב ייחודי של מודרניות ומסורת, מה שהופך אותה ליעד חובה…

שירותי מין

לשחרר את התשוקה: לחקור את העולם של תנוחות מין שירותי מין - לשחרר את התשוקה: לחקור את העולם של תנוחות מין

כשמדובר במין, אנשים רבים לעתים קרובות לדבוק בתנוחות הבסיסיות והמסורתיות שהם מכירים. עם זאת, האם ידעת שיש אינספור תנוחות סקס אחרות שיכולות לתבל את הרגעים האינטימיים שלך ולקחת את החוויה המינית שלך לגבהים חדשים? התנסות בתנוחות מין שונות לא רק מוסיפה גיוון לחיי המין שלך,…

שירותי מין

לחקור את עולם פטישי המין: מבט מקיף על פרפיליות מיניות שירותי מין - לחקור את עולם פטישי המין: מבט מקיף על פרפיליות מיניות

המיניות האנושית היא היבט מורכב ורב-פנים בחיינו, והיא מקיפה הרבה יותר מאשר רק את אקט המין עצמו. הוא כולל רצונות, פנטזיות, התנהגויות והעדפות שכולם ייחודיים לכל אדם. אלמנט אחד במיניות האנושית שזכה לתשומת לב וסקרנות רבה הוא מושג פטישי המין. בעוד המונח עשוי להיות קונוטציה…