לאיזה איבר בגוף האישה אתם נמשכים

שירותי מין
אורך: 294 מילים

לאיזה איבר בגוף האישה אתם נמשכים

שירותי מין - לאיזה איבר בגוף האישה אתם נמשכים

נהוג לחלק את הגברים לאלו המעדיפים חזה ואלו המעדיפים ישבן, אבל מה שבטוח הוא שכל הגברים אוהבים את שניהם. זוהי גם הסיבה מדוע כאשר אתם מסתכלים במודעות של דירות דיסקרטיות בתל אביב, הנערות מדגישות בתמונות את האיברים הללו. וזהו כמובן שיקול מרכזי בעת בחירת הבחורה שאיתה תבלו.

אבל יש מי שהחליט פשוט לעשות סקר ולשאול את הגברים לאיזה איבר בגוף האישה הם נמשכים

אז בואו נתחיל מהמקום האחרון, ואלו העיניים. רק אחוז אחד מהמשתתפים בסקר טען שהעיניים הם החלק שאליו הם נמשכים. רוצים לדעת מה דעתנו? אנו חושבים שהאחוז יותר גבוה, אך המשיכה לעיניים נעשית בצורה פחות מודעת.

במקום השישי, עם 4% מהקולות, נמצאת הבטן. גם כאן יש לנו נטייה להאמין כי בפועל האחוזים יותר גבוהים, אחרת כל הבנות שלובשות חולצות בטן סתם מבזבזות את הזמן.

המקום החמישי יכול להפתיע אתכם. אם חשבתם שהחזה נמצא במקום הראשון, או לכל היותר השני, הוא דווקא נמצא במקום החמישי עם 8% מקולות המשתתפים בסקר. כנראה שהסקר הזה ממש לא בחר מדגם מייצג או שהגברים המשתתפים בחרו להתחכם.

ומי נמצא במקום הרביעי? כאן הגברים בחרו ברגליים. 9% מהקולות של המשתתפים בסקר בחרו ברגליים. המקום השלישי הוא השיער עם 11% מהקולות.

ועכשיו לשני המקומות הראשונים. במקום השני נמצא הישבן, 18% מקולות המשתתפים הכתירו את הישבן לחלק הכי סקסי בגוף האישה.

ולבסוף המקום הראשון, מנחשים איזה איבר בגוף קיבל 46% מקולות הגברים? אלו הם הפנים!

אל תיקחו את הסקר הזה יותר מידי ברצינות, ובטח שהוא לא אמור לשנות משהו. גם אם אתם אוהבים ציפורניים, מבחינתנו זה בסדר. אבל אולי היה כדאי לשאול את השאלה בצורה אחרת – איזה איבר הכי מעניין אתכם כאשר אתם מחפשים בחורה לזיין. יתכן שהאחוזים שמחפשים פנים יפות קצת ירדו לטובת הציצי והישבן. אם הגברים ישאלו בקונטקסט מיני, אנו נוטים להאמין שהם פחות יסתכלו על הפנים. גבר בקלות יכול להתעלם מפנים מכוערות ולהתמקד בחזה ובישבן. מה אתם חושבים? איזה איבר הכי מדבר אליכם?

בלוג סקס

שירותי מין

איך להפיק יותר מהתנוחה המיסיונרית שירותי מין - איך להפיק יותר מהתנוחה המיסיונרית

יש אנשים המתייחסים אל התנוחה המיסיונרית כאל דבר בנאלי. אך בפועל רוב הזוגות עושים אותה ואין בה שום דבר רע. זוהי תנוחה מעולה ומומלצת עבור שני בני הזוג. אנו כמובן ממליצים לכם לעשות עוד דברים חוץ מהתנוחה המיסיונרית ולחקור את המיניות, אך בהחלט אין שום…

שירותי מין

מרגישים חרמנים החורף הזה שירותי מין - מרגישים חרמנים החורף הזה

בעוד רבים מזהים את הקיץ כתקופת החרמנות הגדולה של ישראל, אולי רבים מכם הרגישו דווקא בחורף חרמנות גדולה יותר. יתכן גם שהרגשתם זאת באופן זהה. בסופו של דבר יש סיבות להיות חרמנים גם בקיץ וגם בחורף. למשל בקיץ אנחנו חשופים יותר לבחורות בבגדי ים ולבוש…

שירותי מין

אביזרי סקס שכל רווק חייב בבית שירותי מין - אביזרי סקס שכל רווק חייב בבית

אין כמו חיי הרווקות, אך זאת בתנאי שאתם יודעים לנצל אותם היטב. יש המסתכלים על חיי הרווקות כתקופה של בדידות, אך יש היודעים לנצל אותם ורואים את הצד היפה של הרווקות - האפשרות לעשות מה שבא לכם, עם מי שבא לכם ומתי שבא לכם. אם…