לאיזה איבר בגוף האישה אתם נמשכים

שירותי מין
אורך: 294 מילים

לאיזה איבר בגוף האישה אתם נמשכים

שירותי מין - לאיזה איבר בגוף האישה אתם נמשכים

נהוג לחלק את הגברים לאלו המעדיפים חזה ואלו המעדיפים ישבן, אבל מה שבטוח הוא שכל הגברים אוהבים את שניהם. זוהי גם הסיבה מדוע כאשר אתם מסתכלים במודעות של דירות דיסקרטיות בתל אביב, הנערות מדגישות בתמונות את האיברים הללו. וזהו כמובן שיקול מרכזי בעת בחירת הבחורה שאיתה תבלו.

אבל יש מי שהחליט פשוט לעשות סקר ולשאול את הגברים לאיזה איבר בגוף האישה הם נמשכים

אז בואו נתחיל מהמקום האחרון, ואלו העיניים. רק אחוז אחד מהמשתתפים בסקר טען שהעיניים הם החלק שאליו הם נמשכים. רוצים לדעת מה דעתנו? אנו חושבים שהאחוז יותר גבוה, אך המשיכה לעיניים נעשית בצורה פחות מודעת.

במקום השישי, עם 4% מהקולות, נמצאת הבטן. גם כאן יש לנו נטייה להאמין כי בפועל האחוזים יותר גבוהים, אחרת כל הבנות שלובשות חולצות בטן סתם מבזבזות את הזמן.

המקום החמישי יכול להפתיע אתכם. אם חשבתם שהחזה נמצא במקום הראשון, או לכל היותר השני, הוא דווקא נמצא במקום החמישי עם 8% מקולות המשתתפים בסקר. כנראה שהסקר הזה ממש לא בחר מדגם מייצג או שהגברים המשתתפים בחרו להתחכם.

ומי נמצא במקום הרביעי? כאן הגברים בחרו ברגליים. 9% מהקולות של המשתתפים בסקר בחרו ברגליים. המקום השלישי הוא השיער עם 11% מהקולות.

ועכשיו לשני המקומות הראשונים. במקום השני נמצא הישבן, 18% מקולות המשתתפים הכתירו את הישבן לחלק הכי סקסי בגוף האישה.

ולבסוף המקום הראשון, מנחשים איזה איבר בגוף קיבל 46% מקולות הגברים? אלו הם הפנים!

אל תיקחו את הסקר הזה יותר מידי ברצינות, ובטח שהוא לא אמור לשנות משהו. גם אם אתם אוהבים ציפורניים, מבחינתנו זה בסדר. אבל אולי היה כדאי לשאול את השאלה בצורה אחרת – איזה איבר הכי מעניין אתכם כאשר אתם מחפשים בחורה לזיין. יתכן שהאחוזים שמחפשים פנים יפות קצת ירדו לטובת הציצי והישבן. אם הגברים ישאלו בקונטקסט מיני, אנו נוטים להאמין שהם פחות יסתכלו על הפנים. גבר בקלות יכול להתעלם מפנים מכוערות ולהתמקד בחזה ובישבן. מה אתם חושבים? איזה איבר הכי מדבר אליכם?

בלוג סקס

שירותי מין

"לגלות את הקסם הלא ידוע של רמת גן – עיר תוססת בעלייה" שירותי מין - "לגלות את הקסם הלא ידוע של רמת גן – עיר תוססת בעלייה"

רמת גן, המכונה לעתים קרובות "עיר הגנים" או "הפנינה של גוש דן", הפכה ליעד שובה לב עבור מבקרים ומקומיים כאחד. ממוקמת בלב גוש דן, האזור המאוכלס והתוסס של מרכז הארץ, רמת גן התפתחה לנווה מדבר של פרברים תוך שמירה על קסמו הבלתי מרוסן ואישיותו הייחודית.…

שירותי מין

האם התמכרות לפורנו אמיתית? דיון מבוסס ראיות בנושא שנוי במחלוקת שירותי מין - האם התמכרות לפורנו אמיתית? דיון מבוסס ראיות בנושא שנוי במחלוקת

בשנים האחרונות יש עניין גובר בהתמכרות לפורנו, כאשר רבים טוענים כי מדובר בתופעה אמיתית שיכולה להמיט הרס על חייו של אדם. יחד עם זאת, קיומה של התמכרות לפורנו עדיין שנוי במחלוקת, כאשר יש הטוענים כי מדובר בלא יותר מאשר פאניקה מוסרית. יש צורך בדיון מבוסס…

שירותי מין

זקפה: לא מדובר רק בסקס שירותי מין - זקפה: לא מדובר רק בסקס

כשזה מגיע לדיבור על זקפות, השיחה בדרך כלל סובבת סביב סקס. הגיע הזמן לדבר על זקפות באור אחר. זקפות הן עסק רציני ויש להן השלכות חשובות בכל הנוגע לבריאות הגברית הכללית. במדריך זה נדבר על האנטומיה של הזקפה, הגורמים מאחורי זקפות בריאות, והגורמים הפוטנציאליים לבעיות…