כוכות הפורנו של 2022

שירותי מין
אורך: 294 מילים

כוכות הפורנו של 2022

שירותי מין - כוכות הפורנו של 2022

לכל אחד יש את שחקנית הפורנו האהובה עליו, זו שהוא אוהב לראות את סרטי הווידאו שלה. זאת שהוא מקנא בגברים שמזיינים אותה ובטח משפריץ כאשר הוא חושב עליה. וניחוש שלנו, גם שהוא מחפש נערות ליווי בתל אביב והמרכז, הוא מחפש נערות שמזכירות אותה.

אז מי הן כוכבות הפורנו של שנת 2022? 

מי אנחנו שנקבע עבורכם. במקום זאת החלטנו להסתכל על הסטטיסטיקות שמספקים לנו אתרי הפורנו. כך אנו יכולים לראות מהם החיפושים הפופולריים ביותר.

המקום הראשון הולך לשחקנית פורנו חובבת הידועה בכינוי אנג‘ל. שמה האמתי הוא דשה, והיא שחקנית פורנו בלונדינית חמודה שהחלה להעלות סרטים כבר בשנת 2019. היא אוהבת להזדיין עם גברים ונשים, ומעידה על עצמה כחובבת אנאלי. כוס חלק ומטופח ותחת מושלם בהחלט מסבירים למה היא הגיעה למקום הראשון. באתר פורן האב מדווחים על 547 מיליון צפיות בסרטי הווידאו שלה ! אתם קולטים? וחוץ מזה הערוץ שלה באתר זוכה ל 730 אלף מנויים.

במקום השני תוכלו למצוא את אנג‘לה וויט. היא פעילה בתחום כבר עשר שנים, ויש מאחוריה עשייה רבה ופרסים רבים. היא זכתה ל 985 מיליון צפיות השנה בקרב גולשי פורן האב. אוהבי החזה הגדול והשופע בוודאי יתלהבו מאנג‘לה. אפשר להחליק את הזין בין שדיה וליהנות.

תגלית השנה היא Xreindeers, שאין לנו מושג איך מבטאים את השם הזה. כוכבת פורנו חובבת שזכתה להצלחה רבה השנה. אסייאתית חמודה וכנועה שיודעת לקבל זין. היא הספיקה להפיק 52 סרטי פורנו בשנת 2022, כלומר אחד כל שבוע. ורק השנה זכתה ללמעלה מ 130 אלף עוקבים חדשים.

ותגלית הפורנו המקצועי של השנה הולכת לשחקנית חדשה בשם Mary Popiense. היא הצטרפה לתעשייה לקראת סוף שנת 2022, אך מייד הפכה להצלחה, ותוך חצי שנה כבר הגיעה ל 23 אלף עוקבים. היא בלונדינית חמודה ומה שכבש אותנו זה התחת החצוף שלה. יש לה תחת שקשה לעמוד בפניו, והיא גם יודעת לקבל יפה זין גדול. היא אוהבת שמזיינים אותה חזק עד שהעיניים מתגלגלות אחורה. מחרמן מאוד.

בלוג סקס

שירותי מין

תל אביב: המרכז התרבותי התוסס של ישראל שירותי מין - תל אביב: המרכז התרבותי התוסס של ישראל

כשאנשים חושבים על ישראל, לעתים קרובות עולים במוחם דימויים של אתרים דתיים עתיקים, נופים צחיחים וסכסוכים גיאופוליטיים. עם זאת, יש צד נוסף למדינה הזו שלעתים קרובות מתעלמים ממנו – העיר המודרנית, התוססת והמגוונת של תל אביב. תל אביב, הממוקמת על חוף הים התיכון, היא כור…

שירותי מין

לחקור את פנינה נסתרת של ישראל: חולון סיטי שירותי מין - לחקור את פנינה נסתרת של ישראל: חולון סיטי

כשמדובר בנסיעה לישראל, רוב התיירים שמים את עיניהם על העיר ההומה של תל אביב, על האתרים ההיסטוריים של ירושלים, או על חופי הים של חיפה. עם זאת, בין היעדים הידועים הללו שוכנת פנינה נסתרת שלעתים קרובות מתעלמים ממנה – העיר חולון. ממוקמת רק 10 ק"מ…

שירותי מין

בגידה במערכות יחסים: סיבות, השפעות ואסטרטגיות התמודדות שירותי מין - בגידה במערכות יחסים: סיבות, השפעות ואסטרטגיות התמודדות

בגידה במערכות יחסים היא חוויה הרסנית שיכולה להשאיר צלקות רגשיות עמוקות ולהרוס את האמון והאינטימיות בין בני הזוג. זה יכול ללבוש צורות רבות, מבגידה ושקרים ועד הבטחות וסודות שהופרו. ללא קשר למצב הספציפי, בגידה יכולה להיות השפעה עמוקה על רווחתם של אנשים ועל הדינמיקה של…