טיפול בבעיות זיקפה: סקירה כללית

שירותי מין
אורך: 361 מילים

טיפול בבעיות זיקפה: סקירה כללית

שירותי מין - טיפול בבעיות זיקפה: סקירה כללית

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא בעיה בריאותית מתמשכת המשפיעה על גברים רבים בכל הגילאים. למרבה המזל, כיום ישנם מספר טיפולים יעילים זמינים שיכולים להפחית באופן משמעותי או אפילו לחסל את הסימפטומים של ED. מאמר זה נועד לספק סקירה כללית של אפשרויות הטיפול הזמינות עבור ED, כולל טיפולים קונבנציונליים ומתפתחים כאחד.

תפקוד לקוי של זיקפה נגרם לעיתים קרובות על ידי מצב רפואי בסיסי, כגון סוכרת, יתר לחץ דם, כולסטרול גבוה או טרשת נפוצה. טיפול במצב הבסיסי עשוי לשפר באופן משמעותי או אפילו לפתור את הבעיה. בנוסף, ישנן מספר תרופות שניתן להשתמש בהן כדי לטפל ישירות ב- ED. אלה כוללים תרופות דרך הפה, כגון sildenafil, tadalafil, ו vardenafil, אשר נלקחים שעה עד שעתיים לפני פעילות מינית. חלק מהתרופות הללו זמינות בצורות גנריות ועשויות לעלות פחות מתרופות מקבילות בשם המותג.
www.livejasminsexclub.com אינדקס מומלץ

עבור גברים שאינם מסוגלים לקחת תרופות דרך הפה עקב אלרגיות או מצבים רפואיים אחרים, תרופות להזרקה או נרות הפין עשוי להיות אופציה. בנוסף, מכשירי ואקום שימשו כדי להגביר את זרימת הדם אל הפין וליצור זקפה במקרים מסוימים. שתלי פין זמינים גם, אם כי אלה פולשניים יותר דורשים ניתוח.

טיפולים לא רפואיים זמינים גם כדי להפחית או לנהל בעיות זיקפה. חולים יכולים להפיק תועלת משינויים באורח החיים, כגון תמיכה רגשית מוגברת, תזונה משופרת, פעילות גופנית סדירה, ירידה במשקל או הפסקת עישון. קיימים גם מספר טיפולים פסיכולוגיים, כגון טיפול מיני, טיפול קוגניטיבי-התנהגותי וטיפול זוגי / זוגי. דיקור סיני ותוספי תזונה משמשים לעתים גם לטיפול ב- ED; עם זאת, יש ראיות מוגבלות התומכות ביעילותם.

לבסוף, ישנם מספר טיפולים חדשים הנחקרים כיום לטיפול בבעיות זיקפה. אלה כוללים ריפוי גנטי, טיפול בתאי גזע ותרופות מקומיות. חשוב לציין כי למרות שטיפולים אלה הראו הבטחה בניסויים קליניים, הם עדיין בשלבי פיתוח מוקדמים וטרם אושרו על ידי ה- FDA.

הטיפול בתפקוד לקוי של זיקפה תלוי בגורם הבסיסי לבעיה. במידת האפשר, חשוב לטפל תחילה במצב הבסיסי, שכן לעתים קרובות זה יכול לשפר מאוד או לפתור את הבעיה. אם לא ניתן לקבוע את הגורם ל- ED או אם המצב הבסיסי אינו מנוהל כראוי, ניתן להשתמש בתרופות, שינויים באורח החיים, טיפולים פסיכולוגיים ו / או טיפולים חדשים יותר. בכל המקרים, חשוב לדון בכל האפשרויות הזמינות עם ספק שירותי בריאות מוסמך על מנת לקבוע את דרך הטיפול הטובה ביותר עבור כל מצב בנפרד.

בלוג סקס

שירותי מין

שופכים אור על חייהן של שירותי מין - שופכים אור על חייהן של

שופכים אור על חייהן של כוכבות פורנו: ניתוח מקיף להיות כוכבת פורנו היה, וממשיך להיות, עיסוק לא מובן ולא מיוצג. סרטי פורנו קיימים כבר אלפי שנים, ותועדו לראשונה במהלך הציוויליזציה האטרוסקית בשנת 525 לפני הספירה. כיום, סרטי פורנו הם חלק מרכזי בתעשיית המבוגרים, עם שחקנים…

שירותי מין

נערות ליווי: חקירת תת-התרבות של דמוגרפיה הולכת וגדלה שירותי מין - נערות ליווי: חקירת תת-התרבות של דמוגרפיה הולכת וגדלה

הדמוגרפיה של נערת הליווי היא דמוגרפיה של צמיחה ושינוי מהירים. פעם נתפסה כטאבו וחלק מהעולם התחתון האפל של תעשיית הבידור, תת-תרבות נערות הליווי הפכה מאז להיבט של הזרם המרכזי של החברה. בהתחשב בסטיגמה הנלווית אליה, הזנות נותרה בלתי חוקית בחלקים רבים של העולם. למרות זאת,…

שירותי מין

7 עצות סקס עוצמתיות למהפכה בחיי האהבה שלך שירותי מין - 7 עצות סקס עוצמתיות למהפכה בחיי האהבה שלך

בואו נודה על האמת – מערכות יחסים רבות סובלות מחוסר ריגוש או סיפוק מיני, ומדובר בבעיה שיכולה לגרום למצוקה ואף לפרידה של בני זוג אם לא מטפלים בה בצורה הנכונה. אם אתם מחפשים דרכים לתבל את חיי האהבה שלכם ולהפוך את חיי המין שלכם למספקים…