הפוך את המין האוראלי לטוב עוד יותר: 5 טיפים שכדאי לנסות הלילה

שירותי מין
אורך: 295 מילים

הפוך את המין האוראלי לטוב עוד יותר: 5 טיפים שכדאי לנסות הלילה

שירותי מין - הפוך את המין האוראלי לטוב עוד יותר: 5 טיפים שכדאי לנסות הלילה

בואו נהיה כנים. מין אוראלי יכול להיות די נהדר מההתחלה. אבל למה להסתפק בטוב כשאפשר לעשות את זה אפילו טוב יותר? עם כמה שינויים פשוטים, אתה יכול לקחת את ההנאה שלך בעל פה לרמה חדשה לגמרי. הנה חמישה טיפים שכדאי לנסות הערב.

טיפ 1: ערבבו את הלחץ

המפתח לתת מין אוראלי נהדר הוא לערבב את הטכניקה שלך. נסו להפעיל לחץ עדין עם הלשון רגע אחד, וללקק קלות ברגע הבא. להנאה נוספת, החליפו בין לחץ למהירות. זה משאיר את בן הזוג שלך מנחש ויכול לקחת אותם לגבהים חדשים של הנאה.

טיפ 2: אל תשכחו את החלקים האחרים שלהם
read more

בעת ביצוע מין אוראלי, אל תשכח את החלקים האחרים. התמקדות באזור אחד במשך זמן רב מדי עלולה להוביל לעומס יתר של הנאה. קח קצת זמן לשים לב לכל המקומות המיוחדים שלהם. לכרסם ולכרסם קלות, או לתת נשיקות עדינות פה ושם.

טיפ 3: השתמשו בידיים

אחת הדרכים להפוך את המין האוראלי לטוב עוד יותר היא לשלב את הידיים בפעולה. השתמש בידיים שלך כדי ללטף את הגוף של השותף שלך, או כדי לעזור להנחות אותם בעדינות לאזור ההנאה. אתה יכול גם להשתמש באצבעות שלך כדי לספק גירוי נוסף.

טיפ 4: התנסו בטעמים ובמרקמים

זה לא סוד שהוספת מעט טעם למין אוראלי יכולה לעשות את כל ההבדל. התנסו בחומרי סיכה בטעמים כדי להוסיף שכבה נוספת של הנאה. אתה יכול גם להוסיף מרקם על ידי כיסוי הגוף של השותף שלך עם עורות ירקות, נוצות, וחפצים רכים אחרים.

טיפ 5: צרו קשר עין

אחד הטיפים המוערכים ביותר למתן מין אוראלי נהדר הוא ליצור קשר עין. יצירת קשר עין במהלך רגע אינטימי מאפשרת לך להתחבר באמת עם השותף שלך. בין אם אתם בסגנון מיסיונרי או כלבבי, נסו לשמור על קשר עין לאינטנסיביות נוספת.

מין אוראלי יכול להיות מהנה להפליא עבור שני בני הזוג, במיוחד כאשר אתה מבין את הטיפים המפורטים לעיל. אז קדימה, תנסו. אתה והשותף שלך מובטחים ליהנות מהתוצאות.

בלוג סקס

שירותי מין

תפקידן והשפעתן של נערות ליווי: מבט מעמיק על עולם החברות בתשלום שירותי מין - תפקידן והשפעתן של נערות ליווי: מבט מעמיק על עולם החברות בתשלום

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי womanpresidentbook.com, הן אנשים המספקים חברות ושירותי מין תמורת תשלום. בעוד המקצוע כבר לעתים קרובות סטיגמה ולא מובן, הוא משחק תפקיד משמעותי בחברה המודרנית ויש לו היסטוריה ארוכה שראשיתה תרבויות עתיקות. בפוסט בבלוג זה, נעמיק בעולמן של נערות ליווי,…

שירותי מין

חקירת המורכבויות והמחלוקות של עבודת מין: מדריך מקיף שירותי מין - חקירת המורכבויות והמחלוקות של עבודת מין: מדריך מקיף

עבודת מין היא כבר זמן רב נושא לוויכוח סוער ומחלוקת, עם דעות שנעות בין התנגדות נחרצת לסנגור ותמיכה. למרות קיומה הנרחב, עבודת המין נותרה תעשייה בעלת סטיגמות וחוסר הבנה במידה רבה, המתוארת לעתים קרובות כבלתי מוסרית, משפילה ונצלנית מטבעה. עם זאת, המציאות מורכבת הרבה יותר,…

שירותי מין

הרצליה: פנינה נסתרת בנוף התרבותי של ישראל שירותי מין - הרצליה: פנינה נסתרת בנוף התרבותי של ישראל

כשחושבים על ישראל, הערים הראשונות שעולות בראש הן בדרך כלל ירושלים, תל אביב או חיפה. עם זאת, לאורך חוף הים התיכון, שוכנת פנינה פחות מוכרת של עיר בשם הרצליה. עיר משגשגת זו מתגאה בשילוב ייחודי של מודרניות ומסורת, מה שהופך אותה ליעד חובה לכל מי…