הפוך את המין האוראלי לטוב עוד יותר: 5 טיפים שכדאי לנסות הלילה

שירותי מין
אורך: 295 מילים

הפוך את המין האוראלי לטוב עוד יותר: 5 טיפים שכדאי לנסות הלילה

שירותי מין - הפוך את המין האוראלי לטוב עוד יותר: 5 טיפים שכדאי לנסות הלילה

בואו נהיה כנים. מין אוראלי יכול להיות די נהדר מההתחלה. אבל למה להסתפק בטוב כשאפשר לעשות את זה אפילו טוב יותר? עם כמה שינויים פשוטים, אתה יכול לקחת את ההנאה שלך בעל פה לרמה חדשה לגמרי. הנה חמישה טיפים שכדאי לנסות הערב.

טיפ 1: ערבבו את הלחץ

המפתח לתת מין אוראלי נהדר הוא לערבב את הטכניקה שלך. נסו להפעיל לחץ עדין עם הלשון רגע אחד, וללקק קלות ברגע הבא. להנאה נוספת, החליפו בין לחץ למהירות. זה משאיר את בן הזוג שלך מנחש ויכול לקחת אותם לגבהים חדשים של הנאה.

טיפ 2: אל תשכחו את החלקים האחרים שלהם
read more

בעת ביצוע מין אוראלי, אל תשכח את החלקים האחרים. התמקדות באזור אחד במשך זמן רב מדי עלולה להוביל לעומס יתר של הנאה. קח קצת זמן לשים לב לכל המקומות המיוחדים שלהם. לכרסם ולכרסם קלות, או לתת נשיקות עדינות פה ושם.

טיפ 3: השתמשו בידיים

אחת הדרכים להפוך את המין האוראלי לטוב עוד יותר היא לשלב את הידיים בפעולה. השתמש בידיים שלך כדי ללטף את הגוף של השותף שלך, או כדי לעזור להנחות אותם בעדינות לאזור ההנאה. אתה יכול גם להשתמש באצבעות שלך כדי לספק גירוי נוסף.

טיפ 4: התנסו בטעמים ובמרקמים

זה לא סוד שהוספת מעט טעם למין אוראלי יכולה לעשות את כל ההבדל. התנסו בחומרי סיכה בטעמים כדי להוסיף שכבה נוספת של הנאה. אתה יכול גם להוסיף מרקם על ידי כיסוי הגוף של השותף שלך עם עורות ירקות, נוצות, וחפצים רכים אחרים.

טיפ 5: צרו קשר עין

אחד הטיפים המוערכים ביותר למתן מין אוראלי נהדר הוא ליצור קשר עין. יצירת קשר עין במהלך רגע אינטימי מאפשרת לך להתחבר באמת עם השותף שלך. בין אם אתם בסגנון מיסיונרי או כלבבי, נסו לשמור על קשר עין לאינטנסיביות נוספת.

מין אוראלי יכול להיות מהנה להפליא עבור שני בני הזוג, במיוחד כאשר אתה מבין את הטיפים המפורטים לעיל. אז קדימה, תנסו. אתה והשותף שלך מובטחים ליהנות מהתוצאות.

בלוג סקס

שירותי מין

תל אביב: המרכז התרבותי התוסס של ישראל שירותי מין - תל אביב: המרכז התרבותי התוסס של ישראל

כשאנשים חושבים על ישראל, לעתים קרובות עולים במוחם דימויים של אתרים דתיים עתיקים, נופים צחיחים וסכסוכים גיאופוליטיים. עם זאת, יש צד נוסף למדינה הזו שלעתים קרובות מתעלמים ממנו – העיר המודרנית, התוססת והמגוונת של תל אביב. תל אביב, הממוקמת על חוף הים התיכון, היא כור…

שירותי מין

לחקור את פנינה נסתרת של ישראל: חולון סיטי שירותי מין - לחקור את פנינה נסתרת של ישראל: חולון סיטי

כשמדובר בנסיעה לישראל, רוב התיירים שמים את עיניהם על העיר ההומה של תל אביב, על האתרים ההיסטוריים של ירושלים, או על חופי הים של חיפה. עם זאת, בין היעדים הידועים הללו שוכנת פנינה נסתרת שלעתים קרובות מתעלמים ממנה – העיר חולון. ממוקמת רק 10 ק"מ…

שירותי מין

בגידה במערכות יחסים: סיבות, השפעות ואסטרטגיות התמודדות שירותי מין - בגידה במערכות יחסים: סיבות, השפעות ואסטרטגיות התמודדות

בגידה במערכות יחסים היא חוויה הרסנית שיכולה להשאיר צלקות רגשיות עמוקות ולהרוס את האמון והאינטימיות בין בני הזוג. זה יכול ללבוש צורות רבות, מבגידה ושקרים ועד הבטחות וסודות שהופרו. ללא קשר למצב הספציפי, בגידה יכולה להיות השפעה עמוקה על רווחתם של אנשים ועל הדינמיקה של…