הפוך את המין האוראלי לטוב עוד יותר: 5 טיפים שכדאי לנסות הלילה

שירותי מין
אורך: 295 מילים

הפוך את המין האוראלי לטוב עוד יותר: 5 טיפים שכדאי לנסות הלילה

שירותי מין - הפוך את המין האוראלי לטוב עוד יותר: 5 טיפים שכדאי לנסות הלילה

בואו נהיה כנים. מין אוראלי יכול להיות די נהדר מההתחלה. אבל למה להסתפק בטוב כשאפשר לעשות את זה אפילו טוב יותר? עם כמה שינויים פשוטים, אתה יכול לקחת את ההנאה שלך בעל פה לרמה חדשה לגמרי. הנה חמישה טיפים שכדאי לנסות הערב.

טיפ 1: ערבבו את הלחץ

המפתח לתת מין אוראלי נהדר הוא לערבב את הטכניקה שלך. נסו להפעיל לחץ עדין עם הלשון רגע אחד, וללקק קלות ברגע הבא. להנאה נוספת, החליפו בין לחץ למהירות. זה משאיר את בן הזוג שלך מנחש ויכול לקחת אותם לגבהים חדשים של הנאה.

טיפ 2: אל תשכחו את החלקים האחרים שלהם
read more

בעת ביצוע מין אוראלי, אל תשכח את החלקים האחרים. התמקדות באזור אחד במשך זמן רב מדי עלולה להוביל לעומס יתר של הנאה. קח קצת זמן לשים לב לכל המקומות המיוחדים שלהם. לכרסם ולכרסם קלות, או לתת נשיקות עדינות פה ושם.

טיפ 3: השתמשו בידיים

אחת הדרכים להפוך את המין האוראלי לטוב עוד יותר היא לשלב את הידיים בפעולה. השתמש בידיים שלך כדי ללטף את הגוף של השותף שלך, או כדי לעזור להנחות אותם בעדינות לאזור ההנאה. אתה יכול גם להשתמש באצבעות שלך כדי לספק גירוי נוסף.

טיפ 4: התנסו בטעמים ובמרקמים

זה לא סוד שהוספת מעט טעם למין אוראלי יכולה לעשות את כל ההבדל. התנסו בחומרי סיכה בטעמים כדי להוסיף שכבה נוספת של הנאה. אתה יכול גם להוסיף מרקם על ידי כיסוי הגוף של השותף שלך עם עורות ירקות, נוצות, וחפצים רכים אחרים.

טיפ 5: צרו קשר עין

אחד הטיפים המוערכים ביותר למתן מין אוראלי נהדר הוא ליצור קשר עין. יצירת קשר עין במהלך רגע אינטימי מאפשרת לך להתחבר באמת עם השותף שלך. בין אם אתם בסגנון מיסיונרי או כלבבי, נסו לשמור על קשר עין לאינטנסיביות נוספת.

מין אוראלי יכול להיות מהנה להפליא עבור שני בני הזוג, במיוחד כאשר אתה מבין את הטיפים המפורטים לעיל. אז קדימה, תנסו. אתה והשותף שלך מובטחים ליהנות מהתוצאות.

בלוג סקס

שירותי מין

"לגלות את הקסם הלא ידוע של רמת גן – עיר תוססת בעלייה" שירותי מין - "לגלות את הקסם הלא ידוע של רמת גן – עיר תוססת בעלייה"

רמת גן, המכונה לעתים קרובות "עיר הגנים" או "הפנינה של גוש דן", הפכה ליעד שובה לב עבור מבקרים ומקומיים כאחד. ממוקמת בלב גוש דן, האזור המאוכלס והתוסס של מרכז הארץ, רמת גן התפתחה לנווה מדבר של פרברים תוך שמירה על קסמו הבלתי מרוסן ואישיותו הייחודית.…

שירותי מין

האם התמכרות לפורנו אמיתית? דיון מבוסס ראיות בנושא שנוי במחלוקת שירותי מין - האם התמכרות לפורנו אמיתית? דיון מבוסס ראיות בנושא שנוי במחלוקת

בשנים האחרונות יש עניין גובר בהתמכרות לפורנו, כאשר רבים טוענים כי מדובר בתופעה אמיתית שיכולה להמיט הרס על חייו של אדם. יחד עם זאת, קיומה של התמכרות לפורנו עדיין שנוי במחלוקת, כאשר יש הטוענים כי מדובר בלא יותר מאשר פאניקה מוסרית. יש צורך בדיון מבוסס…

שירותי מין

זקפה: לא מדובר רק בסקס שירותי מין - זקפה: לא מדובר רק בסקס

כשזה מגיע לדיבור על זקפות, השיחה בדרך כלל סובבת סביב סקס. הגיע הזמן לדבר על זקפות באור אחר. זקפות הן עסק רציני ויש להן השלכות חשובות בכל הנוגע לבריאות הגברית הכללית. במדריך זה נדבר על האנטומיה של הזקפה, הגורמים מאחורי זקפות בריאות, והגורמים הפוטנציאליים לבעיות…