הכירו את רוזי

שירותי מין
אורך: 293 מילים

הכירו את רוזי

שירותי מין - הכירו את רוזי

לא כל יום נערות ליווי בתל אביב נחשפות. אבל הפעם רוזי הסכימה לענות על כמה שאלות. רוזי היא בחורה ותיקה במקצוע, והיא יכולה לספק לנו תובנות רבות על הגברים המבלים עם נערות ליווי. היא ידועה בזכות הישבן העגלגל והאלוהי שלה, וצמד השדיים המתלווה אליו. ויש לה גם רגליים מקועקעות בטוב טעם.

רוזי מה הגברים מחפשים?

מקובל לחשוב שגברים מחפשים רק סקס. נכון שסקס הוא חלק מזה, אבל הגברים צריכים הרבה יותר מסקס. הם צריכים כתף חמה ומבינה, מישהי שתגרום להם להרגיש בעלי חשיבות ותשים אותם במרכז תשומת הלב. אם זה היה רק סקס, בלי לתת את הדגשים הללו, הגברים לא היו נהנים מהשירות כפי שהם נהנים. יש הרבה סקס בבילוי איתם, אבל הכל נעשה מתוך גישה ששמה את הגבר במרכז.

איזה עצה תתני לנערות ליווי חדשות?

מה שאמרתי קודם הוא העצה הכי חשובה. זה ייסיע להם להצליח במקצוע. מעבר לזאת אני ממליצה לעסוק בפעילות גופנית ולשמור על הגמישות, זה יעזור לכם מאוד בעבודה. חשוב גם לאכול נכון ובריא. ואל תרעיבו את עצמכן בשביל להיות רזות.

ואיזה עצה תתני לגברים?

התייחסו יפה אל נערת הליווי ותקבלו את התמורה באותו המטבע. הנערות נמצאות כאן למענכם והן רוצות לפנק אתכם. תנו להן יחס מכובד, הקפידו על הייגינה אישית ותקבלו בדיוק את אותו הדבר. כאשר הן רואות שהגבר מתייחס אליהן יפה הן מתייחסות אליו כמו מלך. כמו כן יש גברים שיש להם כל מיני בקשות מיוחדות וסטיות, אנחנו מבינות ויש לנו ראש פתוח. אבל אם יש משהו חריג, כדאי תמיד לתאם זאת מראש על מנת שלא יווצרו מצבים לא נעימים.

מה את אוהבת אצל הגברים הישראלים?

אני אוהבת שהם סופר חרמנים. אולי זה החום בארץ או אולי זה משהו אחר, אבל הגברים כאן הם סופר חרמנים. מייד עומד להם הזיין והם רוצים לזיין וליהנות בלי לזיין את השכל. אני מארחת גברים דתיים וחילוניים, רווקים ונשואים, ואפשר להגיד שאצל כולם ישנה רמה גבוהה של חרמנות.

בלוג סקס

שירותי מין

מרגישים חרמנים החורף הזה שירותי מין - מרגישים חרמנים החורף הזה

בעוד רבים מזהים את הקיץ כתקופת החרמנות הגדולה של ישראל, אולי רבים מכם הרגישו דווקא בחורף חרמנות גדולה יותר. יתכן גם שהרגשתם זאת באופן זהה. בסופו של דבר יש סיבות להיות חרמנים גם בקיץ וגם בחורף. למשל בקיץ אנחנו חשופים יותר לבחורות בבגדי ים ולבוש…

שירותי מין

אביזרי סקס שכל רווק חייב בבית שירותי מין - אביזרי סקס שכל רווק חייב בבית

אין כמו חיי הרווקות, אך זאת בתנאי שאתם יודעים לנצל אותם היטב. יש המסתכלים על חיי הרווקות כתקופה של בדידות, אך יש היודעים לנצל אותם ורואים את הצד היפה של הרווקות - האפשרות לעשות מה שבא לכם, עם מי שבא לכם ומתי שבא לכם. אם…

כמה אתה מזיין

שירותי מין

כמה אתה מזיין שירותי מין - כמה אתה מזיין

כאשר שואלים אדם כמה פעמים הוא מזיין התשובה היא לא ממש אמינה. ישנם אנשים שמשקרים לכאן או לכאן. אלו שיש להם פעילות מינית מעטה עשויים להגזים בפעילותם המינית, ואלו שיש להם פעילות מינית עשירה עשויים לחוש בושה ולהוריד את המספרים כלפי מטה. לא בהכרח אנשים…