הכירו את רוזי

שירותי מין
אורך: 293 מילים

הכירו את רוזי

שירותי מין - הכירו את רוזי

לא כל יום נערות ליווי בתל אביב נחשפות. אבל הפעם רוזי הסכימה לענות על כמה שאלות. רוזי היא בחורה ותיקה במקצוע, והיא יכולה לספק לנו תובנות רבות על הגברים המבלים עם נערות ליווי. היא ידועה בזכות הישבן העגלגל והאלוהי שלה, וצמד השדיים המתלווה אליו. ויש לה גם רגליים מקועקעות בטוב טעם.

רוזי מה הגברים מחפשים?

מקובל לחשוב שגברים מחפשים רק סקס. נכון שסקס הוא חלק מזה, אבל הגברים צריכים הרבה יותר מסקס. הם צריכים כתף חמה ומבינה, מישהי שתגרום להם להרגיש בעלי חשיבות ותשים אותם במרכז תשומת הלב. אם זה היה רק סקס, בלי לתת את הדגשים הללו, הגברים לא היו נהנים מהשירות כפי שהם נהנים. יש הרבה סקס בבילוי איתם, אבל הכל נעשה מתוך גישה ששמה את הגבר במרכז.

איזה עצה תתני לנערות ליווי חדשות?

מה שאמרתי קודם הוא העצה הכי חשובה. זה ייסיע להם להצליח במקצוע. מעבר לזאת אני ממליצה לעסוק בפעילות גופנית ולשמור על הגמישות, זה יעזור לכם מאוד בעבודה. חשוב גם לאכול נכון ובריא. ואל תרעיבו את עצמכן בשביל להיות רזות.

ואיזה עצה תתני לגברים?

התייחסו יפה אל נערת הליווי ותקבלו את התמורה באותו המטבע. הנערות נמצאות כאן למענכם והן רוצות לפנק אתכם. תנו להן יחס מכובד, הקפידו על הייגינה אישית ותקבלו בדיוק את אותו הדבר. כאשר הן רואות שהגבר מתייחס אליהן יפה הן מתייחסות אליו כמו מלך. כמו כן יש גברים שיש להם כל מיני בקשות מיוחדות וסטיות, אנחנו מבינות ויש לנו ראש פתוח. אבל אם יש משהו חריג, כדאי תמיד לתאם זאת מראש על מנת שלא יווצרו מצבים לא נעימים.

מה את אוהבת אצל הגברים הישראלים?

אני אוהבת שהם סופר חרמנים. אולי זה החום בארץ או אולי זה משהו אחר, אבל הגברים כאן הם סופר חרמנים. מייד עומד להם הזיין והם רוצים לזיין וליהנות בלי לזיין את השכל. אני מארחת גברים דתיים וחילוניים, רווקים ונשואים, ואפשר להגיד שאצל כולם ישנה רמה גבוהה של חרמנות.

בלוג סקס

שירותי מין

נערות סקורט, הידועות גם בשם נערות ליווי או קורטיזנים, הן אנשים המספקים שירותי חברות ומין בתמורה לתשלום. מקצוע זה קיים במשך מאות שנים והתפתח להיות צורה לגיטימית ומקובלת של בידור למבוגרים בחלקים רבים של העולם. נערות ליווי נותנות מענה למגוון רחב של לקוחות ומספקות שירותים מעבר לאינטימיות פיזית בלבד. במאמר זה נעמיק בעולמן של נערות ליווי ונחקור את ההיבטים השונים של מקצוען. שירותי מין - נערות סקורט, הידועות גם בשם נערות ליווי או קורטיזנים, הן אנשים המספקים שירותי חברות ומין בתמורה לתשלום. מקצוע זה קיים במשך מאות שנים והתפתח להיות צורה לגיטימית ומקובלת של בידור למבוגרים בחלקים רבים של העולם. נערות ליווי נותנות מענה למגוון רחב של לקוחות ומספקות שירותים מעבר לאינטימיות פיזית בלבד. במאמר זה נעמיק בעולמן של נערות ליווי ונחקור את ההיבטים השונים של מקצוען.

מקור ואבולוציה מקורותיהן של נערות ליווי ניתן לייחס בחזרה תרבויות עתיקות כגון יוון, רומא וסין. בתרבויות אלה, אנשי חצר זכו לכבוד רב ולעתים קרובות הוכשרו בריקוד, שירה וצורות אחרות של אמנות ובידור. הם היו מיומנים גם באמנות הפיתוי ונתפסו כבני לוויה לאנשים עשירים וחזקים. עם…

שירותי מין

מאסטרינג אמנות הסקס המספק: טיפים וטריקים מוויקיפדיה שירותי מין - מאסטרינג אמנות הסקס המספק: טיפים וטריקים מוויקיפדיה

סקס הוא חלק טבעי ומהותי מחיי האדם. זה מביא הנאה, אינטימיות, ואפילו יכול לשפר את הרווחה הפיזית והנפשית. למרבה הצער, למרות חשיבותו, אנשים רבים עדיין נבוכים ולא נוח לדון בנושא המין בגלוי. כאן ויקיפדיה נכנסת לתמונה – אנציקלופדיה מקוונת חופשית ושיתופית המחויבת לספק מידע אמין…

שירותי מין

עולם נערות הקריאה: לחקור את התעשייה, את הסטיגמה ואת הנשים שמאחורי המקצוע שירותי מין - עולם נערות הקריאה: לחקור את התעשייה, את הסטיגמה ואת הנשים שמאחורי המקצוע

נערות ליווי היו מקצוע שנוי במחלוקת ולעתים קרובות לא מובן, עם קונוטציות שליליות רבות וסטריאוטיפים הקשורים לעבודה. עם זאת, זוהי מציאות כי הם קיימים וממלאים תפקיד משמעותי בעולם עבודת המין. במאמר זה נעמיק בעולמן של נערות הקריאה, נחקור את התעשייה, את הסטיגמה ואת הנשים שמאחורי…