הכירו את רוזי

שירותי מין
אורך: 293 מילים

הכירו את רוזי

שירותי מין - הכירו את רוזי

לא כל יום נערות ליווי בתל אביב נחשפות. אבל הפעם רוזי הסכימה לענות על כמה שאלות. רוזי היא בחורה ותיקה במקצוע, והיא יכולה לספק לנו תובנות רבות על הגברים המבלים עם נערות ליווי. היא ידועה בזכות הישבן העגלגל והאלוהי שלה, וצמד השדיים המתלווה אליו. ויש לה גם רגליים מקועקעות בטוב טעם.

רוזי מה הגברים מחפשים?

מקובל לחשוב שגברים מחפשים רק סקס. נכון שסקס הוא חלק מזה, אבל הגברים צריכים הרבה יותר מסקס. הם צריכים כתף חמה ומבינה, מישהי שתגרום להם להרגיש בעלי חשיבות ותשים אותם במרכז תשומת הלב. אם זה היה רק סקס, בלי לתת את הדגשים הללו, הגברים לא היו נהנים מהשירות כפי שהם נהנים. יש הרבה סקס בבילוי איתם, אבל הכל נעשה מתוך גישה ששמה את הגבר במרכז.

איזה עצה תתני לנערות ליווי חדשות?

מה שאמרתי קודם הוא העצה הכי חשובה. זה ייסיע להם להצליח במקצוע. מעבר לזאת אני ממליצה לעסוק בפעילות גופנית ולשמור על הגמישות, זה יעזור לכם מאוד בעבודה. חשוב גם לאכול נכון ובריא. ואל תרעיבו את עצמכן בשביל להיות רזות.

ואיזה עצה תתני לגברים?

התייחסו יפה אל נערת הליווי ותקבלו את התמורה באותו המטבע. הנערות נמצאות כאן למענכם והן רוצות לפנק אתכם. תנו להן יחס מכובד, הקפידו על הייגינה אישית ותקבלו בדיוק את אותו הדבר. כאשר הן רואות שהגבר מתייחס אליהן יפה הן מתייחסות אליו כמו מלך. כמו כן יש גברים שיש להם כל מיני בקשות מיוחדות וסטיות, אנחנו מבינות ויש לנו ראש פתוח. אבל אם יש משהו חריג, כדאי תמיד לתאם זאת מראש על מנת שלא יווצרו מצבים לא נעימים.

מה את אוהבת אצל הגברים הישראלים?

אני אוהבת שהם סופר חרמנים. אולי זה החום בארץ או אולי זה משהו אחר, אבל הגברים כאן הם סופר חרמנים. מייד עומד להם הזיין והם רוצים לזיין וליהנות בלי לזיין את השכל. אני מארחת גברים דתיים וחילוניים, רווקים ונשואים, ואפשר להגיד שאצל כולם ישנה רמה גבוהה של חרמנות.

בלוג סקס

שירותי מין

"לגלות את הקסם הלא ידוע של רמת גן – עיר תוססת בעלייה" שירותי מין - "לגלות את הקסם הלא ידוע של רמת גן – עיר תוססת בעלייה"

רמת גן, המכונה לעתים קרובות "עיר הגנים" או "הפנינה של גוש דן", הפכה ליעד שובה לב עבור מבקרים ומקומיים כאחד. ממוקמת בלב גוש דן, האזור המאוכלס והתוסס של מרכז הארץ, רמת גן התפתחה לנווה מדבר של פרברים תוך שמירה על קסמו הבלתי מרוסן ואישיותו הייחודית.…

שירותי מין

האם התמכרות לפורנו אמיתית? דיון מבוסס ראיות בנושא שנוי במחלוקת שירותי מין - האם התמכרות לפורנו אמיתית? דיון מבוסס ראיות בנושא שנוי במחלוקת

בשנים האחרונות יש עניין גובר בהתמכרות לפורנו, כאשר רבים טוענים כי מדובר בתופעה אמיתית שיכולה להמיט הרס על חייו של אדם. יחד עם זאת, קיומה של התמכרות לפורנו עדיין שנוי במחלוקת, כאשר יש הטוענים כי מדובר בלא יותר מאשר פאניקה מוסרית. יש צורך בדיון מבוסס…

שירותי מין

זקפה: לא מדובר רק בסקס שירותי מין - זקפה: לא מדובר רק בסקס

כשזה מגיע לדיבור על זקפות, השיחה בדרך כלל סובבת סביב סקס. הגיע הזמן לדבר על זקפות באור אחר. זקפות הן עסק רציני ויש להן השלכות חשובות בכל הנוגע לבריאות הגברית הכללית. במדריך זה נדבר על האנטומיה של הזקפה, הגורמים מאחורי זקפות בריאות, והגורמים הפוטנציאליים לבעיות…