דברים שבחורים צעירים חייבים לעשות הקיץ

שירותי מין
אורך: 311 מילים

דברים שבחורים צעירים חייבים לעשות הקיץ

שירותי מין - דברים שבחורים צעירים חייבים לעשות הקיץ

 

הגעתם לגיל 18? חופשת הקיץ מתחילה ואתם עוד רגע מתגייסים. זוהי ההזדמנות ליהנות מחיי האזרחות עד תום. אז מה אתם חייבים לעשות הקיץ הזה?

  1. לאבד את הבתולים – אם אתם עדיין בתולים, אין צורך להתבייש. אבל האמת שגם אין צורך להמשיך לגרור זאת. זו לא בושה להיות בתול, אך כאשר זה נמשך לגיל מאוחר הדבר יכול לגרום לכם לאי נעימויות, מבוכה ואף פחד מבילוי עם נשים. לכן שימו לכם למטרה לאבד את הבתולים בקיץ הזה. אולי זה יקרה עם בחורה מהטינדר, אולי מישהו שתפגשו בחוף הים. העיקר שזה יקרה.
  2. בלו עם נערות ליווי – גם אם אינכם בתולים אלא זיינים מקצועיים, עדיין כדאי לכם לסמן וי על החוויה של בילוי עם נערות ליווי. תוכלו לעשות זאת בדירות דיסקרטיות בקריות. כך שגם אם אין לכם מקום, זה לא תירוץ. תוכלו ללמוד דברים חדשים ולהתנסות עם בחורות שהן פשוט חלום שמתגשם.
  3. עסקו בכושר גופני – אל תבזבזו את מעט הזמן שנשאר עד חופשת הקיץ ברביצה מול הטלוויזיה. תעשו משהו עם עצמכם ואנו ממליצים לכם לעסוק בכושר גופני. כושר גופני טוב גם לגוף וגם לנפש. ואם אתם לפני גיוס, זה בדיוק מה שאתם צריכים עכשיו. ואם אתם רוצים לזיין כמה שיותר הקיץ הזה, גוף שרירי בהחלט יעזור לכם למשוך כמה שיותר נקבות. זה אפילו ישפר לכם את הביצועים. אז יאללה רוצו למכון הכושר.
  4. תעשו משהו חדש – אל תעשו את אותם הדברים שאתם תמיד עושים. גוונו את החיים שלכם בפעילויות חדשות ואנשים חדשים, ועשו דברים שאתם בדרך כלל לא עושים. זה תלוי מאוד בכם והפעילויות הרגילות שלכם, אך מצאו משהו שאתם לא עושים בדרך כלל. אולי כמה שיעורי גלישת גלים, אולי צלילה באילת ואפילו לקרוא ספר מתחילתו ועד סופו אם זה משהו שאתם בדרך כלל לא עושים.
  5. למצוא חברה – ואם אתם רגע לפני הגיוס, באמת כדאי לכם למצוא עכשיו חברה. זה בהחלט יהיה יותר נעים להתגייס כאשר יש לכם חברה שמחכה לכם בבית. מישהי שתדאג לכם ותתקשר לכם, וגם תנעים לכם את סוף השבוע כאשר אתם חוזרים.

בלוג סקס

שירותי מין

איך להפיק יותר מהתנוחה המיסיונרית שירותי מין - איך להפיק יותר מהתנוחה המיסיונרית

יש אנשים המתייחסים אל התנוחה המיסיונרית כאל דבר בנאלי. אך בפועל רוב הזוגות עושים אותה ואין בה שום דבר רע. זוהי תנוחה מעולה ומומלצת עבור שני בני הזוג. אנו כמובן ממליצים לכם לעשות עוד דברים חוץ מהתנוחה המיסיונרית ולחקור את המיניות, אך בהחלט אין שום…

שירותי מין

מרגישים חרמנים החורף הזה שירותי מין - מרגישים חרמנים החורף הזה

בעוד רבים מזהים את הקיץ כתקופת החרמנות הגדולה של ישראל, אולי רבים מכם הרגישו דווקא בחורף חרמנות גדולה יותר. יתכן גם שהרגשתם זאת באופן זהה. בסופו של דבר יש סיבות להיות חרמנים גם בקיץ וגם בחורף. למשל בקיץ אנחנו חשופים יותר לבחורות בבגדי ים ולבוש…

שירותי מין

אביזרי סקס שכל רווק חייב בבית שירותי מין - אביזרי סקס שכל רווק חייב בבית

אין כמו חיי הרווקות, אך זאת בתנאי שאתם יודעים לנצל אותם היטב. יש המסתכלים על חיי הרווקות כתקופה של בדידות, אך יש היודעים לנצל אותם ורואים את הצד היפה של הרווקות - האפשרות לעשות מה שבא לכם, עם מי שבא לכם ומתי שבא לכם. אם…