דברים שבחורים צעירים חייבים לעשות הקיץ

שירותי מין
אורך: 311 מילים

דברים שבחורים צעירים חייבים לעשות הקיץ

שירותי מין - דברים שבחורים צעירים חייבים לעשות הקיץ

 

הגעתם לגיל 18? חופשת הקיץ מתחילה ואתם עוד רגע מתגייסים. זוהי ההזדמנות ליהנות מחיי האזרחות עד תום. אז מה אתם חייבים לעשות הקיץ הזה?

  1. לאבד את הבתולים – אם אתם עדיין בתולים, אין צורך להתבייש. אבל האמת שגם אין צורך להמשיך לגרור זאת. זו לא בושה להיות בתול, אך כאשר זה נמשך לגיל מאוחר הדבר יכול לגרום לכם לאי נעימויות, מבוכה ואף פחד מבילוי עם נשים. לכן שימו לכם למטרה לאבד את הבתולים בקיץ הזה. אולי זה יקרה עם בחורה מהטינדר, אולי מישהו שתפגשו בחוף הים. העיקר שזה יקרה.
  2. בלו עם נערות ליווי – גם אם אינכם בתולים אלא זיינים מקצועיים, עדיין כדאי לכם לסמן וי על החוויה של בילוי עם נערות ליווי. תוכלו לעשות זאת בדירות דיסקרטיות בקריות. כך שגם אם אין לכם מקום, זה לא תירוץ. תוכלו ללמוד דברים חדשים ולהתנסות עם בחורות שהן פשוט חלום שמתגשם.
  3. עסקו בכושר גופני – אל תבזבזו את מעט הזמן שנשאר עד חופשת הקיץ ברביצה מול הטלוויזיה. תעשו משהו עם עצמכם ואנו ממליצים לכם לעסוק בכושר גופני. כושר גופני טוב גם לגוף וגם לנפש. ואם אתם לפני גיוס, זה בדיוק מה שאתם צריכים עכשיו. ואם אתם רוצים לזיין כמה שיותר הקיץ הזה, גוף שרירי בהחלט יעזור לכם למשוך כמה שיותר נקבות. זה אפילו ישפר לכם את הביצועים. אז יאללה רוצו למכון הכושר.
  4. תעשו משהו חדש – אל תעשו את אותם הדברים שאתם תמיד עושים. גוונו את החיים שלכם בפעילויות חדשות ואנשים חדשים, ועשו דברים שאתם בדרך כלל לא עושים. זה תלוי מאוד בכם והפעילויות הרגילות שלכם, אך מצאו משהו שאתם לא עושים בדרך כלל. אולי כמה שיעורי גלישת גלים, אולי צלילה באילת ואפילו לקרוא ספר מתחילתו ועד סופו אם זה משהו שאתם בדרך כלל לא עושים.
  5. למצוא חברה – ואם אתם רגע לפני הגיוס, באמת כדאי לכם למצוא עכשיו חברה. זה בהחלט יהיה יותר נעים להתגייס כאשר יש לכם חברה שמחכה לכם בבית. מישהי שתדאג לכם ותתקשר לכם, וגם תנעים לכם את סוף השבוע כאשר אתם חוזרים.

בלוג סקס

שירותי מין

"לגלות את הקסם הלא ידוע של רמת גן – עיר תוססת בעלייה" שירותי מין - "לגלות את הקסם הלא ידוע של רמת גן – עיר תוססת בעלייה"

רמת גן, המכונה לעתים קרובות "עיר הגנים" או "הפנינה של גוש דן", הפכה ליעד שובה לב עבור מבקרים ומקומיים כאחד. ממוקמת בלב גוש דן, האזור המאוכלס והתוסס של מרכז הארץ, רמת גן התפתחה לנווה מדבר של פרברים תוך שמירה על קסמו הבלתי מרוסן ואישיותו הייחודית.…

שירותי מין

האם התמכרות לפורנו אמיתית? דיון מבוסס ראיות בנושא שנוי במחלוקת שירותי מין - האם התמכרות לפורנו אמיתית? דיון מבוסס ראיות בנושא שנוי במחלוקת

בשנים האחרונות יש עניין גובר בהתמכרות לפורנו, כאשר רבים טוענים כי מדובר בתופעה אמיתית שיכולה להמיט הרס על חייו של אדם. יחד עם זאת, קיומה של התמכרות לפורנו עדיין שנוי במחלוקת, כאשר יש הטוענים כי מדובר בלא יותר מאשר פאניקה מוסרית. יש צורך בדיון מבוסס…

שירותי מין

זקפה: לא מדובר רק בסקס שירותי מין - זקפה: לא מדובר רק בסקס

כשזה מגיע לדיבור על זקפות, השיחה בדרך כלל סובבת סביב סקס. הגיע הזמן לדבר על זקפות באור אחר. זקפות הן עסק רציני ויש להן השלכות חשובות בכל הנוגע לבריאות הגברית הכללית. במדריך זה נדבר על האנטומיה של הזקפה, הגורמים מאחורי זקפות בריאות, והגורמים הפוטנציאליים לבעיות…