איך להפיק יותר מהתנוחה המיסיונרית

שירותי מין
אורך: 321 מילים

איך להפיק יותר מהתנוחה המיסיונרית

שירותי מין - איך להפיק יותר מהתנוחה המיסיונרית

יש אנשים המתייחסים אל התנוחה המיסיונרית כאל דבר בנאלי. אך בפועל רוב הזוגות עושים אותה ואין בה שום דבר רע. זוהי תנוחה מעולה ומומלצת עבור שני בני הזוג. אנו כמובן ממליצים לכם לעשות עוד דברים חוץ מהתנוחה המיסיונרית ולחקור את המיניות, אך בהחלט אין שום סיבה לוותר על תנוחה טובה שכזו. גם שאתם עם בת הזוג, וגם עם נערות ליווי בחיפה.

ולא רק שלא צריך לוותר עליה, ניתן גם לשפר אותה ולסחוט ממנה יותר. אז להלן כמה טיפים לשיפור התנוחה המיסיונרית.

  1. הסתכלו זה לזה בעיניים – אחד היתרונות של התנוחה המיסיונרית היא האפשרות להביט זו בזו. אך תסיתו את המבט, הסתכלו ישר בעיינים. הזיון הוא רגע שאתם רוצים לחוות ולהרגיש אחד את השני עד המקסימום, וגם מבטים בעיניים הם חלק מהחיבור שאתם מחפשים בעת יחסי המין. זה מוכיח שיש לכם חיבור יותר חזק מהחיבור הפיזי.
  2. אל תשכחו להתנשק – נשיקות לוהטות בזמן המשגל יכולות לשפר את התחושות של הגוף או מפלס החרמנות. זה שעברתם מהמשחק המקדים לשלב החדירה, לא אומר שצריך להפסיק להתנשק. במהלך התנוחה המיסיונרית ניתן להתנשק על השפתיים ובצוואר. לנשיקות בפני עצמן יש ערך רב. הן מסייעות להפחית סטרס והן פשוט עושות לכם טוב.
  3. תנו לתנוחה קצת זוויות – על מנת להגדיל את אזורי הגירוי אתם יכולים לסטות מעט מהתנוחה הרגילה ולתת לה זוויות. למשל הגבר יכול להישען אחורה על ברכיו ובכך לתת תנוחות אחרות. וניתן גם לשים כרית מתחת ישבנה של האישה. כלומר גם שאתם מזדיינים בתנוחה המיסיונרית, אתם יכולים לעשות כמה וריאתיות שונות של התנוחה במהלך יחסי המין.
  4. לזיין בקצב משתנה – התנוחה המיסיונרית היא תנוחה די אתלטית עבור הגבר. לכל אחד יש את הקצב שלו. אפשר לעשות זאת לאט וחזק, לאט ועדין, מהיר וחזק, מהיר ועדין. כדאי מאוד לנסות לשנות את הקצב ואת העצמה במהלך התנוחה. זה מוסיף המון. ולא לשכוח להיות קשובים לבת הזוג ולגלות מה עושה לה את זה. כל אחת עשויה לאוהב את הזיון שלה בקצב שונה.
  5. לגרות גם את הנרתיק – במהלך התנוחה המיסיונרית ניתן גם לגרות את הנרתיק, ביד או בעזרת ויברטור, ובכך תגבירו את ההנאה.

בלוג סקס

שירותי מין

נערות סקורט, הידועות גם בשם נערות ליווי או קורטיזנים, הן אנשים המספקים שירותי חברות ומין בתמורה לתשלום. מקצוע זה קיים במשך מאות שנים והתפתח להיות צורה לגיטימית ומקובלת של בידור למבוגרים בחלקים רבים של העולם. נערות ליווי נותנות מענה למגוון רחב של לקוחות ומספקות שירותים מעבר לאינטימיות פיזית בלבד. במאמר זה נעמיק בעולמן של נערות ליווי ונחקור את ההיבטים השונים של מקצוען. שירותי מין - נערות סקורט, הידועות גם בשם נערות ליווי או קורטיזנים, הן אנשים המספקים שירותי חברות ומין בתמורה לתשלום. מקצוע זה קיים במשך מאות שנים והתפתח להיות צורה לגיטימית ומקובלת של בידור למבוגרים בחלקים רבים של העולם. נערות ליווי נותנות מענה למגוון רחב של לקוחות ומספקות שירותים מעבר לאינטימיות פיזית בלבד. במאמר זה נעמיק בעולמן של נערות ליווי ונחקור את ההיבטים השונים של מקצוען.

מקור ואבולוציה מקורותיהן של נערות ליווי ניתן לייחס בחזרה תרבויות עתיקות כגון יוון, רומא וסין. בתרבויות אלה, אנשי חצר זכו לכבוד רב ולעתים קרובות הוכשרו בריקוד, שירה וצורות אחרות של אמנות ובידור. הם היו מיומנים גם באמנות הפיתוי ונתפסו כבני לוויה לאנשים עשירים וחזקים. עם…

שירותי מין

מאסטרינג אמנות הסקס המספק: טיפים וטריקים מוויקיפדיה שירותי מין - מאסטרינג אמנות הסקס המספק: טיפים וטריקים מוויקיפדיה

סקס הוא חלק טבעי ומהותי מחיי האדם. זה מביא הנאה, אינטימיות, ואפילו יכול לשפר את הרווחה הפיזית והנפשית. למרבה הצער, למרות חשיבותו, אנשים רבים עדיין נבוכים ולא נוח לדון בנושא המין בגלוי. כאן ויקיפדיה נכנסת לתמונה – אנציקלופדיה מקוונת חופשית ושיתופית המחויבת לספק מידע אמין…

שירותי מין

עולם נערות הקריאה: לחקור את התעשייה, את הסטיגמה ואת הנשים שמאחורי המקצוע שירותי מין - עולם נערות הקריאה: לחקור את התעשייה, את הסטיגמה ואת הנשים שמאחורי המקצוע

נערות ליווי היו מקצוע שנוי במחלוקת ולעתים קרובות לא מובן, עם קונוטציות שליליות רבות וסטריאוטיפים הקשורים לעבודה. עם זאת, זוהי מציאות כי הם קיימים וממלאים תפקיד משמעותי בעולם עבודת המין. במאמר זה נעמיק בעולמן של נערות הקריאה, נחקור את התעשייה, את הסטיגמה ואת הנשים שמאחורי…