איך להפיק יותר מהתנוחה המיסיונרית

שירותי מין
אורך: 321 מילים

איך להפיק יותר מהתנוחה המיסיונרית

שירותי מין - איך להפיק יותר מהתנוחה המיסיונרית

יש אנשים המתייחסים אל התנוחה המיסיונרית כאל דבר בנאלי. אך בפועל רוב הזוגות עושים אותה ואין בה שום דבר רע. זוהי תנוחה מעולה ומומלצת עבור שני בני הזוג. אנו כמובן ממליצים לכם לעשות עוד דברים חוץ מהתנוחה המיסיונרית ולחקור את המיניות, אך בהחלט אין שום סיבה לוותר על תנוחה טובה שכזו. גם שאתם עם בת הזוג, וגם עם נערות ליווי בחיפה.

ולא רק שלא צריך לוותר עליה, ניתן גם לשפר אותה ולסחוט ממנה יותר. אז להלן כמה טיפים לשיפור התנוחה המיסיונרית.

  1. הסתכלו זה לזה בעיניים – אחד היתרונות של התנוחה המיסיונרית היא האפשרות להביט זו בזו. אך תסיתו את המבט, הסתכלו ישר בעיינים. הזיון הוא רגע שאתם רוצים לחוות ולהרגיש אחד את השני עד המקסימום, וגם מבטים בעיניים הם חלק מהחיבור שאתם מחפשים בעת יחסי המין. זה מוכיח שיש לכם חיבור יותר חזק מהחיבור הפיזי.
  2. אל תשכחו להתנשק – נשיקות לוהטות בזמן המשגל יכולות לשפר את התחושות של הגוף או מפלס החרמנות. זה שעברתם מהמשחק המקדים לשלב החדירה, לא אומר שצריך להפסיק להתנשק. במהלך התנוחה המיסיונרית ניתן להתנשק על השפתיים ובצוואר. לנשיקות בפני עצמן יש ערך רב. הן מסייעות להפחית סטרס והן פשוט עושות לכם טוב.
  3. תנו לתנוחה קצת זוויות – על מנת להגדיל את אזורי הגירוי אתם יכולים לסטות מעט מהתנוחה הרגילה ולתת לה זוויות. למשל הגבר יכול להישען אחורה על ברכיו ובכך לתת תנוחות אחרות. וניתן גם לשים כרית מתחת ישבנה של האישה. כלומר גם שאתם מזדיינים בתנוחה המיסיונרית, אתם יכולים לעשות כמה וריאתיות שונות של התנוחה במהלך יחסי המין.
  4. לזיין בקצב משתנה – התנוחה המיסיונרית היא תנוחה די אתלטית עבור הגבר. לכל אחד יש את הקצב שלו. אפשר לעשות זאת לאט וחזק, לאט ועדין, מהיר וחזק, מהיר ועדין. כדאי מאוד לנסות לשנות את הקצב ואת העצמה במהלך התנוחה. זה מוסיף המון. ולא לשכוח להיות קשובים לבת הזוג ולגלות מה עושה לה את זה. כל אחת עשויה לאוהב את הזיון שלה בקצב שונה.
  5. לגרות גם את הנרתיק – במהלך התנוחה המיסיונרית ניתן גם לגרות את הנרתיק, ביד או בעזרת ויברטור, ובכך תגבירו את ההנאה.

בלוג סקס

שירותי מין

שופכים אור על חייהן של שירותי מין - שופכים אור על חייהן של

שופכים אור על חייהן של כוכבות פורנו: ניתוח מקיף להיות כוכבת פורנו היה, וממשיך להיות, עיסוק לא מובן ולא מיוצג. סרטי פורנו קיימים כבר אלפי שנים, ותועדו לראשונה במהלך הציוויליזציה האטרוסקית בשנת 525 לפני הספירה. כיום, סרטי פורנו הם חלק מרכזי בתעשיית המבוגרים, עם שחקנים…

שירותי מין

נערות ליווי: חקירת תת-התרבות של דמוגרפיה הולכת וגדלה שירותי מין - נערות ליווי: חקירת תת-התרבות של דמוגרפיה הולכת וגדלה

הדמוגרפיה של נערת הליווי היא דמוגרפיה של צמיחה ושינוי מהירים. פעם נתפסה כטאבו וחלק מהעולם התחתון האפל של תעשיית הבידור, תת-תרבות נערות הליווי הפכה מאז להיבט של הזרם המרכזי של החברה. בהתחשב בסטיגמה הנלווית אליה, הזנות נותרה בלתי חוקית בחלקים רבים של העולם. למרות זאת,…

שירותי מין

7 עצות סקס עוצמתיות למהפכה בחיי האהבה שלך שירותי מין - 7 עצות סקס עוצמתיות למהפכה בחיי האהבה שלך

בואו נודה על האמת – מערכות יחסים רבות סובלות מחוסר ריגוש או סיפוק מיני, ומדובר בבעיה שיכולה לגרום למצוקה ואף לפרידה של בני זוג אם לא מטפלים בה בצורה הנכונה. אם אתם מחפשים דרכים לתבל את חיי האהבה שלכם ולהפוך את חיי המין שלכם למספקים…