איך להפיק יותר מהתנוחה המיסיונרית

שירותי מין
אורך: 320 מילים

איך להפיק יותר מהתנוחה המיסיונרית

שירותי מין - איך להפיק יותר מהתנוחה המיסיונרית

יש אנשים המתייחסים אל התנוחה המיסיונרית כאל דבר בנאלי. אך בפועל רוב הזוגות עושים אותה ואין בה שום דבר רע. זוהי תנוחה מעולה ומומלצת עבור שני בני הזוג. אנו כמובן ממליצים לכם לעשות עוד דברים חוץ מהתנוחה המיסיונרית ולחקור את המיניות, אך בהחלט אין שום סיבה לוותר על תנוחה טובה שכזו. גם שאתם עם בת הזוג, וגם עם נערות ליווי בחיפה.

ולא רק שלא צריך לוותר עליה, ניתן גם לשפר אותה ולסחוט ממנה יותר. אז להלן כמה טיפים לשיפור התנוחה המיסיונרית.

  1. הסתכלו זה לזה בעיניים – אחד היתרונות של התנוחה המיסיונרית היא האפשרות להביט זו בזו. אך תסיתו את המבט, הסתכלו ישר בעיינים. הזיון הוא רגע שאתם רוצים לחוות ולהרגיש אחד את השני עד המקסימום, וגם מבטים בעיניים הם חלק מהחיבור שאתם מחפשים בעת יחסי המין. זה מוכיח שיש לכם חיבור יותר חזק מהחיבור הפיזי.
  2. אל תשכחו להתנשק – נשיקות לוהטות בזמן המשגל יכולות לשפר את התחושות של הגוף או מפלס החרמנות. זה שעברתם מהמשחק המקדים לשלב החדירה, לא אומר שצריך להפסיק להתנשק. במהלך התנוחה המיסיונרית ניתן להתנשק על השפתיים ובצוואר. לנשיקות בפני עצמן יש ערך רב. הן מסייעות להפחית סטרס והן פשוט עושות לכם טוב.
  3. תנו לתנוחה קצת זוויות – על מנת להגדיל את אזורי הגירוי אתם יכולים לסטות מעט מהתנוחה הרגילה ולתת לה זוויות. למשל הגבר יכול להישען אחורה על ברכיו ובכך לתת תנוחות אחרות. וניתן גם לשים כרית מתחת ישבנה של האישה. כלומר גם שאתם מזדיינים בתנוחה המיסיונרית, אתם יכולים לעשות כמה וריאתיות שונות של התנוחה במהלך יחסי המין.
  4. לזיין בקצב משתנה – התנוחה המיסיונרית היא תנוחה די אתלטית עבור הגבר. לכל אחד יש את הקצב שלו. אפשר לעשות זאת לאט וחזק, לאט ועדין, מהיר וחזק, מהיר ועדין. כדאי מאוד לנסות לשנות את הקצב ואת העצמה במהלך התנוחה. זה מוסיף המון. ולא לשכוח להיות קשובים לבת הזוג ולגלות מה עושה לה את זה. כל אחת עשויה לאוהב את הזיון שלה בקצב שונה.
  5. לגרות גם את הנרתיק – במהלך התנוחה המיסיונרית ניתן גם לגרות את הנרתיק, ביד או בעזרת ויברטור, ובכך תגבירו את ההנאה.

בלוג סקס

שירותי מין

מרגישים חרמנים החורף הזה שירותי מין - מרגישים חרמנים החורף הזה

בעוד רבים מזהים את הקיץ כתקופת החרמנות הגדולה של ישראל, אולי רבים מכם הרגישו דווקא בחורף חרמנות גדולה יותר. יתכן גם שהרגשתם זאת באופן זהה. בסופו של דבר יש סיבות להיות חרמנים גם בקיץ וגם בחורף. למשל בקיץ אנחנו חשופים יותר לבחורות בבגדי ים ולבוש…

שירותי מין

אביזרי סקס שכל רווק חייב בבית שירותי מין - אביזרי סקס שכל רווק חייב בבית

אין כמו חיי הרווקות, אך זאת בתנאי שאתם יודעים לנצל אותם היטב. יש המסתכלים על חיי הרווקות כתקופה של בדידות, אך יש היודעים לנצל אותם ורואים את הצד היפה של הרווקות - האפשרות לעשות מה שבא לכם, עם מי שבא לכם ומתי שבא לכם. אם…

כמה אתה מזיין

שירותי מין

כמה אתה מזיין שירותי מין - כמה אתה מזיין

כאשר שואלים אדם כמה פעמים הוא מזיין התשובה היא לא ממש אמינה. ישנם אנשים שמשקרים לכאן או לכאן. אלו שיש להם פעילות מינית מעטה עשויים להגזים בפעילותם המינית, ואלו שיש להם פעילות מינית עשירה עשויים לחוש בושה ולהוריד את המספרים כלפי מטה. לא בהכרח אנשים…