אוננות

שירותי מין
אורך: 414 מילים

אוננות

שירותי מין - אוננות

אוננות היא גירוי עצמי של איברי המין להנאה מינית. זהו נוהג נפוץ בקרב אנשים מכל הגילאים, המינים והנטיות המיניות. אוננות נחשבת לפעילות גופנית ופסיכולוגית המציעה יתרונות רבים. מבחינה פיזית, זה משפר את זרימת הדם וממריץ את ייצור ההורמונים, בעוד פסיכולוגית, זה מגביר את ההנאה של החוויה המינית של הפרט יכול להוביל ביצועים מיניים טובים יותר.

היסטוריה
אוננות תועדה עוד מיוון העתיקה ורומא. היוונים ראו בגירוי עצמי חלק חשוב ובריא מהמיניות, והוא תואר לעתים קרובות באמנות ובספרות היוונית. המשורר הרומי אובידיוס כתב על הפיתוי הארוטי הפוטנציאלי של האוטוארוטיקה ב"אמנות האהבה".

תקופת הרנסאנס ראתה את הופעתו של מחקר מדעי של תופעות המיניות האנושית. במהלך תקופה זו, הרופא הצרפתי אמברואז פארה כתב ב De l'usage des membres (מסה על השימוש של החברים) כי אוננות יכולה לשפר את "המרץ, הגבריות והכוח" של הגבר. במאה ה -19, אוננות הפכה מקובלת יותר והעמדות הרפואיות כלפי הפעילות החלו להשתנות.

במאה ה -20, המהפכה המינית עוררה מחדש את הרעיון של אוננות כפעילות מהנה וצורה של טיפול עצמי. תקופה זו ראתה התפוצצות של ספרים, מגזינים וסרטים שהציגו תוכן מפורש הקשור לאוננות וחקירת המיניות של האדם.

הגדרה
אוננות היא גירוי עצמי של איברי המין להנאה מינית. זוהי פעילות אישית המבוצעת בדרך כלל באופן פרטי ולא לצורך ייצור זקפה או שפיכה. עבור רבים, אוננות היא דרך בטוחה ובריאה לחקור את הגוף שלך, ללמוד על מה מרגיש טוב, ולתרגל הנאה עצמית ללא צורך של שותף.
פורטל מומלץ סקס ליווי

יתרונות בריאותיים
מעבר להיותה פעילות מהנה, לאוננות יתרונות פיזיים ופסיכולוגיים רבים. מבחינה פיזית, אוננות מסייעת להפחית מתח ומתח על ידי שחרור אנדורפינים וסרוטונין. זה יכול גם להגביר את זרימת הדם לאזור איברי המין, לעזור להפחית את מתח השרירים ברצפת האגן, ולעורר ייצור הורמונים.

מבחינה פסיכולוגית, אוננות יכולה להגביר את ההנאה עם בן זוג ולהוביל לשיפור הביצועים המיניים על ידי הכרת האדם עם גופו והבנה מה מספק את ההנאה הרבה ביותר. זה יכול גם לשפר את ההערכה העצמית המינית ואת הקבלה העצמית, להפחית מתח, לנהל תשוקות מיניות, ולספק הרפיה מוגברת.

תופעות לוואי
ברוב המקרים, אוננות היא פעילות בטוחה ללא תופעות לוואי. עם זאת, אם נעשה בתדירות גבוהה מדי או עם כלי לא מתאים, כגון חפץ ביתי, זה יכול לגרום לגירוי, שפשופים בעור ושטפי דם. בנוסף, תופעות לוואי רגשיות ופסיכולוגיות, כגון תחושת בושה או אשמה, יכולות להתרחש כאשר אוננות נתפסת כמשהו שלילי או נחשב בלתי הולם.

מסקנה
אוננות היא פעילות בטוחה, בריאה ומהנה שיכולה להציע יתרונות פיזיים ופסיכולוגיים. עם הבנה נכונה, אוננות יכולה להיות צורה חשובה של טיפול עצמי וחקירה עצמית. חשוב לזכור כי אוננות היא פעילות אישית והיא שונה עבור כל אדם. חשוב להיות מודע לרצונות ולגבולות של האדם תוך חקירת ההנאה מגירוי עצמי.

בלוג סקס

שירותי מין

שופכים אור על חייהן של שירותי מין - שופכים אור על חייהן של

שופכים אור על חייהן של כוכבות פורנו: ניתוח מקיף להיות כוכבת פורנו היה, וממשיך להיות, עיסוק לא מובן ולא מיוצג. סרטי פורנו קיימים כבר אלפי שנים, ותועדו לראשונה במהלך הציוויליזציה האטרוסקית בשנת 525 לפני הספירה. כיום, סרטי פורנו הם חלק מרכזי בתעשיית המבוגרים, עם שחקנים…

שירותי מין

נערות ליווי: חקירת תת-התרבות של דמוגרפיה הולכת וגדלה שירותי מין - נערות ליווי: חקירת תת-התרבות של דמוגרפיה הולכת וגדלה

הדמוגרפיה של נערת הליווי היא דמוגרפיה של צמיחה ושינוי מהירים. פעם נתפסה כטאבו וחלק מהעולם התחתון האפל של תעשיית הבידור, תת-תרבות נערות הליווי הפכה מאז להיבט של הזרם המרכזי של החברה. בהתחשב בסטיגמה הנלווית אליה, הזנות נותרה בלתי חוקית בחלקים רבים של העולם. למרות זאת,…

שירותי מין

7 עצות סקס עוצמתיות למהפכה בחיי האהבה שלך שירותי מין - 7 עצות סקס עוצמתיות למהפכה בחיי האהבה שלך

בואו נודה על האמת – מערכות יחסים רבות סובלות מחוסר ריגוש או סיפוק מיני, ומדובר בבעיה שיכולה לגרום למצוקה ואף לפרידה של בני זוג אם לא מטפלים בה בצורה הנכונה. אם אתם מחפשים דרכים לתבל את חיי האהבה שלכם ולהפוך את חיי המין שלכם למספקים…