אביזרי סקס שכל רווק חייב בבית

שירותי מין
אורך: 309 מילים

אביזרי סקס שכל רווק חייב בבית

שירותי מין - אביזרי סקס שכל רווק חייב בבית

אין כמו חיי הרווקות, אך זאת בתנאי שאתם יודעים לנצל אותם היטב. יש המסתכלים על חיי הרווקות כתקופה של בדידות, אך יש היודעים לנצל אותם ורואים את הצד היפה של הרווקות – האפשרות לעשות מה שבא לכם, עם מי שבא לכם ומתי שבא לכם. אם בא לכם לבלות בדירות דיסקרטיות בחיפה או להביא הביתה בחורה מהמשרד – אתם לא חייבים דין וחשבון לאף אחד. אבל לא באנו לדבר על היתרונות של הרווקות, אלא על תפקידם של צעצועי המין בחייו של הרווק.

צעצועי מין יכולים לשפר את יחסי המין, וגם לשמש לצורך עינוג עצמי. ושניהם דברים שהרווק צריך. אז להלן כמה המלצות:

פלאש – ישנם סוגים שונים של מכשירים המשמשים לצורך אוננות. יש להם מנוע חשמלי והם יכולים לדמות מציצה או חדירה. חלקם כוללים ואקום לקיבוע על קיר או משטח ישר, כך שתוכלו בקלות להצמיד לקיר באמבטיה ולהרגיש כאילו אתם מקבלים מציצה. באמת צעצוע חושב עבור רווקים.

פלאג אנאלי – גברים רבים קצת נבוכים לגבי הכניסה האחורית שלהם, דבר שמזוהה בעיקר עם גייז. אבל כאשר אתם נמצאים לבדכם ואף אחד לא רואה, אתם יכולים לגלות כי זה דווקא די מהנה. אתם יכולים לרכוש פלאג אנאלי, קצת יותר סולידי מדילדו של כושי… תוכלו להשתמש בו כאשר אתם מאוננים ואפילו כאשר אתם מזיינים.

חבל קשירה – חבל קשירה יכול להיות מאוד שימושי עבור הרגעים שבהם מצאתם איזו בחורה שאוהבת ששולטים וקושרים אותה. ניתן לרכוש חבלים רכים ונעימים בחנויות הסקס. הם מגיעים בדרך כלל באורך של 6/8/10 מטר ואפשר לעשות בהם דברים מגוונים. זוהי יכולה להיות חוויית בונדג‘ עדינה, ואפשר גם לקחת את זה למקומות קיצוניים יותר.

מצבטי פטמות – מצבטי פטמות יכולים לאפשר גם לגברים וגם לנשים ליהנות מגירוי מיוחד בפטמות. מי שלא מסתפק בצביטה עדינה עם האצבעות, או מי שרוצה את הידיים שלו חופשיות, יכול לעשות זאת עם מצבטי פטמות. שימו לב שישנם דגמים דוקרניים במיוחד שמתאימים באמת לאמיצים. אם אינכם חזקים בתחום כדאי לעשות זאת עם משהו עדין או משהו שניתן לשלוט על העצמה.

בלוג סקס

שירותי מין

איך להפיק יותר מהתנוחה המיסיונרית שירותי מין - איך להפיק יותר מהתנוחה המיסיונרית

יש אנשים המתייחסים אל התנוחה המיסיונרית כאל דבר בנאלי. אך בפועל רוב הזוגות עושים אותה ואין בה שום דבר רע. זוהי תנוחה מעולה ומומלצת עבור שני בני הזוג. אנו כמובן ממליצים לכם לעשות עוד דברים חוץ מהתנוחה המיסיונרית ולחקור את המיניות, אך בהחלט אין שום…

שירותי מין

מרגישים חרמנים החורף הזה שירותי מין - מרגישים חרמנים החורף הזה

בעוד רבים מזהים את הקיץ כתקופת החרמנות הגדולה של ישראל, אולי רבים מכם הרגישו דווקא בחורף חרמנות גדולה יותר. יתכן גם שהרגשתם זאת באופן זהה. בסופו של דבר יש סיבות להיות חרמנים גם בקיץ וגם בחורף. למשל בקיץ אנחנו חשופים יותר לבחורות בבגדי ים ולבוש…

כמה אתה מזיין

שירותי מין

כמה אתה מזיין שירותי מין - כמה אתה מזיין

כאשר שואלים אדם כמה פעמים הוא מזיין התשובה היא לא ממש אמינה. ישנם אנשים שמשקרים לכאן או לכאן. אלו שיש להם פעילות מינית מעטה עשויים להגזים בפעילותם המינית, ואלו שיש להם פעילות מינית עשירה עשויים לחוש בושה ולהוריד את המספרים כלפי מטה. לא בהכרח אנשים…