אביזרי סקס שכל רווק חייב בבית

שירותי מין
אורך: 309 מילים

אביזרי סקס שכל רווק חייב בבית

שירותי מין - אביזרי סקס שכל רווק חייב בבית

אין כמו חיי הרווקות, אך זאת בתנאי שאתם יודעים לנצל אותם היטב. יש המסתכלים על חיי הרווקות כתקופה של בדידות, אך יש היודעים לנצל אותם ורואים את הצד היפה של הרווקות – האפשרות לעשות מה שבא לכם, עם מי שבא לכם ומתי שבא לכם. אם בא לכם לבלות בדירות דיסקרטיות בחיפה או להביא הביתה בחורה מהמשרד – אתם לא חייבים דין וחשבון לאף אחד. אבל לא באנו לדבר על היתרונות של הרווקות, אלא על תפקידם של צעצועי המין בחייו של הרווק.

צעצועי מין יכולים לשפר את יחסי המין, וגם לשמש לצורך עינוג עצמי. ושניהם דברים שהרווק צריך. אז להלן כמה המלצות:

פלאש – ישנם סוגים שונים של מכשירים המשמשים לצורך אוננות. יש להם מנוע חשמלי והם יכולים לדמות מציצה או חדירה. חלקם כוללים ואקום לקיבוע על קיר או משטח ישר, כך שתוכלו בקלות להצמיד לקיר באמבטיה ולהרגיש כאילו אתם מקבלים מציצה. באמת צעצוע חושב עבור רווקים.

פלאג אנאלי – גברים רבים קצת נבוכים לגבי הכניסה האחורית שלהם, דבר שמזוהה בעיקר עם גייז. אבל כאשר אתם נמצאים לבדכם ואף אחד לא רואה, אתם יכולים לגלות כי זה דווקא די מהנה. אתם יכולים לרכוש פלאג אנאלי, קצת יותר סולידי מדילדו של כושי… תוכלו להשתמש בו כאשר אתם מאוננים ואפילו כאשר אתם מזיינים.

חבל קשירה – חבל קשירה יכול להיות מאוד שימושי עבור הרגעים שבהם מצאתם איזו בחורה שאוהבת ששולטים וקושרים אותה. ניתן לרכוש חבלים רכים ונעימים בחנויות הסקס. הם מגיעים בדרך כלל באורך של 6/8/10 מטר ואפשר לעשות בהם דברים מגוונים. זוהי יכולה להיות חוויית בונדג‘ עדינה, ואפשר גם לקחת את זה למקומות קיצוניים יותר.

מצבטי פטמות – מצבטי פטמות יכולים לאפשר גם לגברים וגם לנשים ליהנות מגירוי מיוחד בפטמות. מי שלא מסתפק בצביטה עדינה עם האצבעות, או מי שרוצה את הידיים שלו חופשיות, יכול לעשות זאת עם מצבטי פטמות. שימו לב שישנם דגמים דוקרניים במיוחד שמתאימים באמת לאמיצים. אם אינכם חזקים בתחום כדאי לעשות זאת עם משהו עדין או משהו שניתן לשלוט על העצמה.

בלוג סקס

שירותי מין

"לגלות את הקסם הלא ידוע של רמת גן – עיר תוססת בעלייה" שירותי מין - "לגלות את הקסם הלא ידוע של רמת גן – עיר תוססת בעלייה"

רמת גן, המכונה לעתים קרובות "עיר הגנים" או "הפנינה של גוש דן", הפכה ליעד שובה לב עבור מבקרים ומקומיים כאחד. ממוקמת בלב גוש דן, האזור המאוכלס והתוסס של מרכז הארץ, רמת גן התפתחה לנווה מדבר של פרברים תוך שמירה על קסמו הבלתי מרוסן ואישיותו הייחודית.…

שירותי מין

האם התמכרות לפורנו אמיתית? דיון מבוסס ראיות בנושא שנוי במחלוקת שירותי מין - האם התמכרות לפורנו אמיתית? דיון מבוסס ראיות בנושא שנוי במחלוקת

בשנים האחרונות יש עניין גובר בהתמכרות לפורנו, כאשר רבים טוענים כי מדובר בתופעה אמיתית שיכולה להמיט הרס על חייו של אדם. יחד עם זאת, קיומה של התמכרות לפורנו עדיין שנוי במחלוקת, כאשר יש הטוענים כי מדובר בלא יותר מאשר פאניקה מוסרית. יש צורך בדיון מבוסס…

שירותי מין

זקפה: לא מדובר רק בסקס שירותי מין - זקפה: לא מדובר רק בסקס

כשזה מגיע לדיבור על זקפות, השיחה בדרך כלל סובבת סביב סקס. הגיע הזמן לדבר על זקפות באור אחר. זקפות הן עסק רציני ויש להן השלכות חשובות בכל הנוגע לבריאות הגברית הכללית. במדריך זה נדבר על האנטומיה של הזקפה, הגורמים מאחורי זקפות בריאות, והגורמים הפוטנציאליים לבעיות…